MUŽI B - O VÍKENDU STOPROCENTNÍ!

07.03.2018

První březnovou sobotu jsme měli na programu další turnaj, který jsme pořádali. Z prvního domácího turnaje jsme si odnesli 6 bodů a stejný plán jsme měli i nyní. Los nám přihrál do cesty dva poslední týmy tabulky, céčko kladenských Kanonýrů a Neratovice.

FORTEL TJ KOBYLISY B vs. KANONÝŘI KLADNO C 7:2

Kladenští, zřejmě postiženi chřipkovou epidemií dorazili v počtu 6+1. Do našeho brankoviště prvně zaklekl Jakub "Gólmič" Musil, který byl zdatnou náhradou za zraněného Jirku.

Do zápasu jsme vstoupili dobře a po brankách Ctíry a Dana jsme vedli 2:0. Soupeř snížil a byl blízko vyrovnání, když hrál dvě přesilové hry, které se nám naštěstí podařilo ubránit. Druhá třetina byla jednoznačně v naší režii a vyhráli jsme ji 3:0, když své druhé branky v zápase přidali Ctíra s Danem a jednou se trefil Márty. Ve třetí třetině soupeř rezignoval na florbal, vysunul dva hráče před naši branku a naši obránci tam museli také zůstat. To nám rozbilo útočnou hru a třetí třetina připomínala spíše hobby florbal.
Třetí třetinu jsme vyhráli 2:1 a celkově 7:2, ale žádná hitparáda to nebyla.

Hráč utkání: Ctirad Malina

FLORBAL NERATOVICE vs. FORTEL TJ KOBYLISY B 8:10

Ve druhém zápase nás čekali dobří známí z Neratovic, v čele s nejtrestanějším hráčem soutěže Kamilem Petrákem, který má obzvláště s Poštulem nadstandardní přátelský vztah. Neratovice hrají pěkný útočný florbal, tak se dalo čekat, že padne hodně branek na obou stranách. Začátek utkání nám vyšel skvěle, když jsme se poměrně rychle dostali do vedení 4:0 (2x Zavi, Cvrnda a Karel). Soupeř dvěma góly snížil, ale poslední slovo v první třetině měl Ctíra, který zvyšoval na 5:2. Začátek druhé třetiny nám vůbec nevyšel a Neratovice se třemi góly vrátily do zápasu. Naštěstí jsme Vaškem a Mártym rychle odpověděli a do třetí třetiny jsme šli za vedení 7:5. Bohužel jsme soupeři nabídli dvě přesilové hry, které sice nevyužil, ale hned po jejich skončení snížil na rozdíl jednoho gólu. Drama však odmítl Dan, který dvěma góly v rozmezí 17 vteřin zvýšil na 9:6 a sám se tak dostal na 50 bodů v kanadském bodování - gratulujeme!. Do konce zápasu ještě padly 3 góly. Desátou brankou Kobylis vstřelil po samostatné akci Ledvis. Cíl byl splněn, 6 bodů zůstalo v Kobylisích a my držíme průběžnou druhu příčku.

Hráč utkání: Tomáš Zavacký

LDV

DĚKUJEME VŠEM NAŠIM FANOUŠKŮM, KTEŘÍ SE ZAPOJILI DO POŘADATELSTVÍ NAŠICH ZÁPASŮ. MOC SI TOHO VÁŽÍME!