DOROST - V NEDĚLI STOPROCENTNÍ!

19.03.2018

Kobyliský dorostenecký tým, který bojuje o šesté místo nejvyšší dorostenecké ligy, se v Benešově utkal s týmem Kladna.

VIKING GROUP TJ KOBYLISY vs. Kanonýři Kladno 9:4 (0:2,3:0,6:2)

Začátek utkání se odehrál v poklidném tempu bez emocí a hra obou družstev byla bez většího vzrušení. Jako první se prosadilo družstvo Kladna a i přes herní převahu Kobylis následně navýšilo skóre na 2:0. Do druhé třetiny trenér Havlíček stáhnul sestavu na dvě lajny. Došlo i k důrazné promluvě a do hry se dostal i navrátilec po dlouhém zranění Adam Matoušek, toto změnilo styl celého zápasu, kdy Kobylisy začaly dominovat a otočily skóre zápasu na 3:2. Hosté sice na začátku třetí třetiny srovnali na 3:3, ale střelec gólu nebyl chybou trenéra hostů napsaný na soupisce a následovalo 5 minutové vyloučení, které Kobylisy dokonale využily. Po dvou brankách Čejky a jedné Janeby tak bylo po zápase. Demotivovaný tým Kladna odpadl a nakonec po velké převaze prvního útoku Kobylis zápas skončil 9:4. Za zmínku také stojí, že náš hráč Matouš Neužil se aktuálně vyšvihl do čela bodování celé ligy!

Přijďte podpořit náš dorostenecký tým v posledním utkání sezony proti Mladé Boleslavi v pátek od 20:15 do domácí arény.