HISTORICKÝ ÚSPĚCH V POHÁRU

26.09.2018

Včerejší výhrou 14:4 nad Wizards florbal DDM Praha 10 se mužům povedlo postoupit do 5.kola Poháru České pojišťovny. Po dvou poměrně vyrovnaných třetinách se nám povedlo "utrhnout" ve třetí třetině, kterou jsme vyhráli 9:1, když posledních deset minut Wizards úplně odpadli a my tak mohli proměnit zápas v naší útočnou exhibici. S největší pravděpodobností nás tedy čeká souboj se superligovou Českou Lípou.

ÚTERNÍ OKÉNKO JIRKY KRAMLA:
Utkání jsme zvládli především týmovou hrou a nasazením, bez výraznějších slabších pasáží. Za takovým týmem je radost hrát. Obránci mi dnes v různých situacích velmi pomohli, útočníci byli produktivní a i mě se celkem dařilo. Povedlo se nám také značně minimalizovat nebezpečí od klíčových hráčů soupeře. Aktuálně je také naší velkou výhodou koučování a přestávkové rozbory Janyse a Wagiho. Jestli bych měl někoho z mé strany individuálně přeci jen vyzdvihnout, tak dnes se mi líbil výkon Filipa Janeby a to jak v defenzivě, tak i směrem dopředu, což je velkým příslibem do budoucna.