MUŽI A - V PLAY DOWN ZATÍM BEZ BODU!

07.03.2018

V sérii se Strakonicemi bohužel muži prohráli oba domácí zápasy. Víkendová utkání byly jak přes kopírák, když jsme si nechali "nasypat" hned v první třetině vždy čtyři góly a celý zápas pak nepříznivé skóre stahovali. Šance na vyrovnání se nám bohužel již nepodařilo proměnit. Zápasy byly z obou stran velmi bojovné, my jsme byli na hřišti aktivnější a měli i více střel, ale hosté byli bohužel efektivnější a více šťastnější. Do vyřazovacích bojů povolal tým na trenérskou výpomoc šéftrenéra Tomáše Zahradníka, který s průběžnými konzultacemi s Ondrou Kočím, aktivně řídil celou střídačku.

KOMENTÁŘ TRENÉRA ZAHRADNÍKA: "Blahopřejeme soupeři k druhému bodu, rozhodly první čtyři minuty, kdy jsme opět zaspali začátek. Celá naše hra je v křeči, leží na nás tíha zodpovědnosti. Doufáme, že se vrátíme na rozhodující zápas domů."

Po prohrách 4:7 a 5:6 (stav série 0:2), tak do Strakonic jedeme vyhrát oba venkovní zápasy, protože jediná prohra by nás již sesunula do série poražených účastníků play down NFL.

VÍKENDOVÉ OKÉNKO JIRKY KRAMLA: "Bohužel oba zápasy jsem mohl vidět jen z pozice diváka. Týmu nemám moc co vytknout, protože bojovnost a odhodlání bylo cítit obrovské. Chce to více se soustředit na vyvarování se občasných zbytečných návalů chyb v naší defenzívě. Na druhé straně často opravdu chybělo jen to pověstné štěstíčko a klid v koncovce. Všechny hráče moc dobře z tréninků znám a vím, že ta koncovka je jen o hlavě - většina hráčů má předpoklad v těchto zápasech pravidelně skórovat. Občas se mi zdálo, že se tým až moc soustředí na výkon rozhodčího a ne na sebe - je potřeba říct, že ani jeden zápas nám rozhodčí neprohráli, to jen a jen my sami! Suma sumárum - tým má určitě na to sérii zvrátit. Zápas ve Strakonicích jsme v základní části vyhráli a to tenkrát i bez zraněného Ondry Kočího. Závěrem bych chtěl vyseknout poklonu Jakubovi Musilovi, který byl ještě před měsícem neregistrovaným hráčem, a který se díky marodce našich golmanů dostal přes C-TÝM, B-TÝM až do A-TÝMU, kde se role ujmul velmi statečně a má tak můj obdiv! V rozhodující části sezóny je potřeba sebrat všechny síly, nehledat důvody proč to a to, ale pouze potit krev a pot pro tým."

JSME V TOM SPOLEČNĚ!

JK