ŽENY I NADÁLE NEPORAŽENY!

20.04.2018

Kobyliské ženy se o tomto víkendu v rámci 12. kola soutěže utkaly v Králově Dvoře s týmy TATRAN STŘEŠOVICE B a FBC KUTNÁ HORA.

VIKING TJ KOBYLISY vs. TATRAN STŘEŠOVICE B 6:0 (1:0, 2:0, 3:0)
První zápas se odehrál s papírově slabším soupeřem. Nutno podotknout, že Tatranky nedaly našim ženám výhru zadarmo a především ze začátku opakovaně odrážely většinu gólových šancí či překvapovaly nepříjemnými brejky. Dále je třeba zmínit, že šlo o utkání odehrané ve velmi přátelské a zejména fair play atmosféře, o čemž svědčí i gesto soupeře, kdy po neuznaném kobyliském gólu, při kterém se balónek odrazil od vnitřní tyčky, přiměl tým soupeře rozhodčí ke změně verdiktu - a tak branka byla nakonec uznána.

VIKING TJ KOBYLISY vs. FBC KUTNÁ HORA 3:3 (2:1, 1:1, 0:1)
Druhý zápas se odehrál proti lídru tabulky - týmu, který za celou sezónu utrpěl pouze jednu prohru a do tohoto zápasu obdržel pouhých 20 branek! Naše ženy do zápasu vstoupily s ohromnou bojovností, díky čemuž se dostaly hned ve třetí minutě do vedení, minutu na to přidaly další branku a o chvilku později další, která však nebyla rozhodčími uznána. Po této velmi sporné situaci se soupeřkám podařilo srovnat na 2:2, ovšem vzápětí si kobyliské ženy vytvořily opět jednobrankový náskok. Ten se ale bohužel nepovedlo udržet až do konce utkání, a to tedy nakonec skončilo remízou v poměru 3:3.