FbK Kobylisy

Program zápasů

Rozpis zápasů FbK Kobylisy v sezóně 2021 - 2022 a v aktuálním týdnu

Rozpis zápasů - turnajů FbK Kobylisy - 43. týden (25.10.2021 - 31.10.2021)

Muži A hlášenka

  • 31.10.2021 v 16:00 hod. hala SH Bystřice - Národní liga, skupina západ, 7. kolo - SK Florbal Benešov vs. Florbal TJ Kobylisy - online

Muži B hlášenka

  • 31.10.2021 ve 13:30 hod. Hala Borky - Regionální liga mužů, skupina 3, 8. kolo - SSK Future Barrandov vs. Florbal TJ Kobylisy B - online 
  • 31.10.2021 v 16:30 hod. Hala Borky - Regionální liga mužů, skupina 3, 8. kolo - Florbal TJ Kobylisy B vs. OLYMP FLORBAL - online

Junioři A - hlášenka

  • 31.10.2021 v 12:00 hod. hala SH VŠE - 2. liga juniorů, skupina 3, 8. kolo - Viking TJ Kobylisy vs. FAT PIPE Traverza Chodov - online
  • 31.10.2021 v 15:00 hod. hala SH VŠE - 2. liga juniorů, skupina 3, 8. kolo - XPS Network Tatran Střešovice B vs. Viking TJ Kobylisy - online

Junioři B - hlášenka

  • 31.10.2021 v 9:00 hod. hala ZŠ Jiráskova Benešov - 3. liga juniorů, skupina 3-B, 3. kolo - FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vs. Viking TJ Kobylisy B - online
  • 31.10.2021 ve 12:30 hod. hala ZŠ Jiráskova Benešov - 3. liga juniorů, skupina 3-B, 3. kolo - Viking TJ Kobylisy B vs. Panthers Praha C - online

Starší žáci - hlášenka 

  • 31.10.2021 v 9:00 hod. hala SH Kutná Hora Klimeška - Liga starších žáků, skupina 3, 3. koš, 3. kolo - Viking TJ Kobylisy vs. FBC Kutná Hora - Černí - online
  • 31.10.2021 v 10:40 hod. hala SH Kutná Hora Klimeška - Liga starších žáků, skupina 3, 3. koš, 3. kolo - FBC Draci Říčany vs. Viking TJ Kobylisy - online
  • 31.10.2021 v 14:00/14:50/15:40 hod. hala SH Kutná Hora Klimeška - Liga starších žáků, skupina 3, 3. koš, 3. kolo - Viking TJ Kobylisy vs. soupeř podle výsledku turnaje (FAT PIPE Start98 Kunratice / OLYMP FLORBAL Zeus / Prague Tigers) - online

Ženy - hlášenka

  • 30.10.2021 v 10:00 hod. hala SH ZŠ Kunratice - 2. liga žen, skupina 3, 5. kolo - Tatran Střešovice B vs. Viking TJ Kobylisy - online
  • 30.10.2021 ve 14:30 hod. hala SH ZŠ Kunratice - 2. liga žen, skupina 3, 5. kolo - Viking TJ Kobylisy vs. FAT PIPE Start98 Kunratice B - online 


Rozpis zápasů - turnajů FbK Kobylisy v sezóně 2021 - 2022

  • Přípravka - Liga přípravek 3+1 - skupina 3 (3XP1-B) - 9.10.2021, 24.10.2021, 7.11.2021, 20.11.2021, 4.12.2021, 19.12.2021, 16.1.2022, 19.2.2022, 19.3.2022 a 10.4.2022.
  • Elévové A - Liga elévů - skupina 3 (3XE1) - 3.10.2021, 16.10.2021, 13.11.2021, 28.11.2021, 11.12.2021, 9.1.2022, 30.1.2022, 26.2.2022, 3.4.2022 a 23.4.2022.
  • Elévové B - Liga elévů 3+1 - skupina 3 (3XE2-B) - s 3.10.2021, 17.10.2021, 13.11.2021, 27.11.2021, 11.12.2021, 9.1.2022, 29.1.2022, 27.2.2022, 3.4.2022 a 23.4.2022.
  • Mladší žáci - Liga mladších žáků – skupina 3 (3XZ1) - 10.10.2021, 24.10.2021, 6.11.2021, 4.12.2021, 19.12.2021, 22.1.2022, 13.2.2022, 5.3.2022, 26.3.2022 a 1.5.2022.
  • Starší žáci - Liga starších žáků – skupina 3 (3XS1) - 2.10.2021, 17.10.2021, 31.10.2021, 13.11.2021, 28.11.2021, 11.12.2021, 15.1.2022, 6.2.2022, 19.2.2022, 20.3.2022, 2.4.2022 a 24.4.2022.
  • Dorostenci 1. liga dorostenců – skupina B (8XK1-B) - 11.9.2021, 26.9.2021, 9. nebo 10.10.2021, 23. nebo 24.10.2021, 6. nebo 7.11.2021, 20. nebo 21.11.2021, 4. nebo 5.12.2021, 18. nebo 19.12.2021, 8. nebo 9.1.2022, 22. nebo 23.1.2022, 12. nebo 13.2.2022 a 26. nebo 27.2.2022. Konkrétní den turnaje závisí na výsledcích předchozího košového kola.
  • Junioři A 2. liga juniorů – skupina 3 (3XJ2) - 18.9.2021, 3.10.2021, 16.10.2021, 31.10.2021, 14.11.2021, 28.11.2021, 12.12.2021, 30.1.2022, 20.2.2022, 6.3.2022, 19.3.2022 a 3.4.2022.
  • Junioři B 3. liga juniorů – skupina 3 (3XJ3-B) - 3.10.2021, 16.10.2021, 31.10.2021, 27.11.2021, 11.12.2021, 16.1.2022, 29.1.2022, 20.2.2022, 5.3.2022 a 3.4.2022.
  • Muži A Národní liga - skupina západ (8XM3-A) - základní část 12.9.2021, 19.9.2021, 26.9.2021, 3.10.2021, 10.10.2021, 17.10.2021, 24.10.2021, 31.10.2021, 7.11.2021, 14.11.2021, 20.11.2021, 28.11.2021, 4.12.2021, 12.12.2021, 19.12.2021, 9.1.2022, 15.1.2022, 23.1.2022, 30.1.2022, 5.2.2022, 13.2.2022 a 19.2.2022. Dále bude pokračovat nadstavbová část (playoff nebo playdown) podle výsledků v základní skupině.
  • Muži B Regionální liga mužů – skupina 3 (3XM5) - 11.9.2021, 9.10.2021, 31.10.2021, 21.11.2021, 4.12.2021, 8.1.2022, 22.1.2022, 6.2.2022, 20.2.2022, 5.3.2022, 19.3.2022, 3.4.2022.
  • Muži CPHaSČ přebor mužů, (3XM7–A) - 25.9.2021, 16.10.2021, 7.11.2021, 28.11.2021, 9.1.2022, 30.1.2022, 20.2.2022, 12.3.2022, 2.4.2022 a 1.5.2022.
  • Muži DPHaSČ soutěž mužů (3XM8–C) - 12.9.2021, 3.10.2021, 14.11.2021, 4.12.2021, 18.12.2021, 15.1.2022, 6.2.2022, 27.2.2022, 27.3.2022 a 23.4.2022.
  • Ženy2. liga žen - skupina 3 (3XW3) - 26.9.2021, 10.10.2021, 30.10.2021, 14.11.2021, 11.12.2021, 5.2.2022, 20.2.2022, 12.3.2022, 3.4.2022 a 24.4.2022.
25. 10. 2021 - 31. 10. 2021
V zadaném termínu nejsou žádné zápasy