FbK Kobylisy
3_20210826_194230.png

!!! HRAJ ZA KOBYLISY I TY !!!

Kobyliský florbal rád uvítá nové hráče i hráčky po celý rok! Pokud chceš hrát florbal za Kobylisy, stačí přijít na trénink nebo nás kontaktovat e-mailem nebo na facebooku.

Ve svých řadách rádi uvítáme nové kluky a holky!

Pokud chceš hrát za náš tým florbal, stačí přijít na kterýkoliv z tréninků své kategorie. Florbal si na dvou trénincích nezávazně vyzkoušíš a uvidíš, že se u nás nudit nebudeš. Každý z trenérů Tobě nebo i Tvým rodičům podá potřebné informace a zodpoví Tvé otázky. Odpovíme i na Tvůj e-mail poslaný na florbal@tjkobylisy.cz nebo na dotaz, který pošleš na facebbok.

Pokud si přijdeš vyzkoušet florbal rovnou na trénink, budeš potřebovat sálovou obuv (podrážka nesmí barvit), sportovní oblečení (trenky a tričko), plastovou láhev na pití, florbalovou hůl, chuť hrát florbal a dobrou náladu. Pokud florbalku zatím nemáš, nevadí, pro první tréninky Ti nějakou půjčíme. 

Těšíme se na Tebe.

Další články z rubriky

FbK Kobylisy
1_20210826_220306.jpg

V jakých soutěžích nás můžete vidět?

Náš klub má své zastoupení ve všech chlapeckých kategoriích, ve kterých za nás do soutěží spolu s chlapci nastupují i dívky a v samostatných týmech si u nás zahrají si u nás i muži a ženy.

4_20210912_163058.png

Opatření COVID-19

Informace o opatřeních přijatých Ministerstvem zdravotnictví ČR, kterými je podmíněna účast na trénincích, zápasech nebo turnajích.