Tréninky všech kategorií v sezóně 2023/2024 začínají v pondělí 4. září.
Kobyliský florbal rád uvítá nové hráče i hráčky po celý rok! Pokud chceš hrát florbal za Kobylisy, stačí přijít na trénink nebo nás kontaktovat e-mailem nebo na Facebooku.
Ve svých řadách rádi uvítáme nové kluky a holky!
Pokud chceš hrát za náš tým florbal, stačí přijít na kterýkoliv z tréninků své kategorie. Florbal si na dvou trénincích nezávazně vyzkoušíš a uvidíš, že se u nás nudit nebudeš. Každý z trenérů Tobě nebo i Tvým rodičům podá potřebné informace a zodpoví Tvé otázky. Odpovíme i na Tvůj e-mail poslaný na florbal@tjkobylisy.cz nebo na dotaz, který pošleš na Facebook.
Pokud si přijdeš vyzkoušet florbal rovnou na trénink, budeš potřebovat sálovou obuv (podrážka nesmí barvit), sportovní oblečení (trenky a tričko), plastovou láhev na pití, florbalovou hůl, chuť hrát florbal a dobrou náladu. Jestliže florbalku zatím nemáš, nevadí, pro první tréninky Ti nějakou půjčíme.
Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
V případě, že klub navštěvují nejméně 3 osoby jedné rodiny (tím se rozumí rodiče, děti, sourozenci žijící v jedné domácnosti), je jim přiznána sleva 10% z celkové částky příspěvků uhrazených do data splatnosti včetně. Tato sleva se nevztahuje na osoby širší rodiny (prarodiče, strýce, tety, synovce, neteře, atp.). Nárok na tuto slevu zaniká, pokud příspěvky nejsou uhrazeny do data splatnosti.
Splatnost příspěvků je vždy nejpozději 16. dne následujícího měsíce není-li dohodnuto jinak. Při okolnostech hodných zřetele (např. příspěvky budou hrazeny z FKSP) je možno domluvit odlišné datum splatnosti.
Členské příspěvky lze hradit zcela nebo z části z FKSP.
Na členské příspěvky lze též čerpat příspěvky poskytované zdravotními pojišťovnami podle podmínek stanovených jednotlivými zdravotními pojišťovnami.
O zařazení hráčů do týmů (A, B, C nebo D) rozhodují trenéři.
Změna časů tréninků v průběhu sezóny vyhrazena.