FbK Kobylisy

Program zápasů

Program zápasů

29. 11. 2021 - 5. 12. 2021

Elévové a přípravka

Viking TJ KobylisyFbŠ Bohemians Praha 4 černí
0:01
so 4. 12. 2021 @ Exe Sport Arena, Přípravka - Liga přípravek 3+1 - skupina 3-B – 3XP1-B, 5
FBC Kutná Hora - BílíViking TJ Kobylisy
0:02
so 4. 12. 2021 @ Exe Sport Arena, Přípravka - Liga přípravek 3+1 - skupina 3-B – 3XP1-B, 5
Podle výsledku turnaje (Florbalová akademie MBViking TJ Kobylisy
0:03
so 4. 12. 2021 @ Exe Sport Arena, Přípravka - Liga přípravek 3+1 - skupina 3-B – 3XP1-B, 5

Mladší žáci

FAT PIPE Traverza ChodovSViking TJ Kobylisy
0:01
so 4. 12. 2021 @ Jedenáctka VS, Mladší žáci - Liga mladších žáků - skupina 3-A – 3XZ1, 4
Floorball Club FALCON blackViking TJ Kobylisy
0:02
so 4. 12. 2021 @ Jedenáctka VS, Mladší žáci - Liga mladších žáků - skupina 3-A – 3XZ1, 4
Viking TJ KobylisySK Florbal Benešov žlutí
0:03
so 4. 12. 2021 @ Jedenáctka VS, Mladší žáci - Liga mladších žáků - skupina 3-A – 3XZ1, 4
Viking TJ KobylisyPředvýběr.CZ Florbal MB White
0:04
so 4. 12. 2021 @ Jedenáctka VS, Mladší žáci - Liga mladších žáků - skupina 3-A – 3XZ1, 4

Dorostenci

Viking TJ KobylisyBUTCHIS
10:00
ne 5. 12. 2021 @ SH TJ Kobylisy, Dorostenci - 1. liga dorostenců - skupina B – 8XK1-B, 14
Florbal Primátor NáchodViking TJ Kobylisy
14:30
ne 5. 12. 2021 @ SH TJ Kobylisy, Dorostenci - 1. liga dorostenců - skupina B – 8XK1-B, 14

Muži A

BUTCHISFlorbal TJ Kobylisy
20:00
so 4. 12. 2021 @ SH VŠE, Muži A - Národní liga - skupina západ – 8XM3-A, 13

Muži B

Florbal TJ Kobylisy BFbŠ Bohemians B
9:00
so 4. 12. 2021 @ SH Stochov, Muži B - Regionální liga mužů - skupina 3 – 3XM5, 11
BLACK ANGELS B BENFICAFlorbal TJ Kobylisy B
12:00
so 4. 12. 2021 @ SH Stochov, Muži B - Regionální liga mužů - skupina 3 – 3XM5, 11

Muži D

Florbal TJ Kobylisy DOrka Čelákovice C
– : –
so 4. 12. 2021 @ SH TJ Kobylisy, Muži D - PHaSČ soutěž mužů - skupina C – 3XM8-C, 5
Florbal TJ Kobylisy DSK Black Dragons
– : –
so 4. 12. 2021 @ SH TJ Kobylisy, Muži D - PHaSČ soutěž mužů - skupina C – 3XM8-C, 5