Program zápasů

Program zápasů

26. 9. 2022 - 2. 10. 2022

Elévové A a B a Přípravka

Viking TJ Kobylisy BFlorbalová akademie MB "BB"
9:00
so 1. 10. 2022 9:00 @ SH TJ Kobylisy, Liga elévů 3+1 – skupina 3 B (3XE1), 1
Viking TJ KobylisyFBC Draci modří
10:20
so 1. 10. 2022 10:20 @ SH TJ Kobylisy, Liga elévů 3+1 – skupina 3 B (3XE1), 1
Floorball Club FALCON blueViking TJ Kobylisy B
11:00
so 1. 10. 2022 11:00 @ SH TJ Kobylisy, Liga elévů 3+1 – skupina 3 B (3XE1), 1
Předvýběr.CZ Florbal MB WhiteViking TJ Kobylisy
11:40
so 1. 10. 2022 11:40 @ SH TJ Kobylisy, Liga elévů 3+1 – skupina 3 B (3XE1), 1
BUTCHIS - RedViking TJ Kobylisy
13:00
so 1. 10. 2022 13:00 @ SH TJ Kobylisy, Liga elévů 3+1 – skupina 3 B (3XE1), 1
Viking TJ Kobylisy BTJ Sokol Petrovice I.
13:00
so 1. 10. 2022 13:00 @ SH TJ Kobylisy, Liga elévů 3+1 – skupina 3 B (3XE1), 1
Viking TJ KobylisyFAT PIPE Traverza Mukařov
14:20
so 1. 10. 2022 14:20 @ SH TJ Kobylisy, Liga elévů 3+1 – skupina 3 B (3XE1), 1
FbŠ Bohemians Praha 4 černíViking TJ Kobylisy B
15:00
so 1. 10. 2022 15:00 @ SH TJ Kobylisy, Liga elévů 3+1 – skupina 3 B (3XE1), 1

Starší žáci

Viking TJ KobylisyFBC Draci Říčany
9:00
so 1. 10. 2022 9:00 @ SH Kostelec nad Černými lesy, Liga starších žáků – skupina 3 (3XS1), 2
FAT PIPE Start98Viking TJ Kobylisy
10:40
so 1. 10. 2022 10:40 @ SH Kostelec nad Černými lesy, Liga starších žáků – skupina 3 (3XS1), 2
Viking TJ Kobylisypodle výsledku skupin turnaje
15:40
so 1. 10. 2022 15:40 @ SH Kostelec nad Černými lesy, Liga starších žáků – skupina 3 (3XS1), 2

Junioři A

Viking TJ KobylisyPrague Tigers
10:30
ne 2. 10. 2022 10:30 @ SH TJ Kobylisy, 2. liga juniorů – skupina 3 (3XJ2), 4
T.B.C. Králův DvůrViking TJ Kobylisy
15:00
ne 2. 10. 2022 15:00 @ SH TJ Kobylisy, 2. liga juniorů – skupina 3 (3XJ2), 4

Junioři B

FAT PIPE TraverzaViking TJ Kobylisy B
9:00
so 1. 10. 2022 9:00 @ SH ZŠ Kunratice, 3. liga juniorů – skupina 3 B (3XJ3-B), 1
Viking TJ Kobylisy BFBK Fat Pipe Vosy Praha
11:20
so 1. 10. 2022 11:20 @ SH ZŠ Kunratice, 3. liga juniorů – skupina 3 B (3XJ3-B), 1

Muži A

TJ Sokol Královské Vinohrady BFlorbal TJ Kobylisy
19:00
so 1. 10. 2022 19:00 @ TJ Sokol Vinohrady, Divize - skupina A (8XM4-A), 4

Ženy

Wizards DDM SO Praha 10Viking TJ Kobylisy
9:00
ne 2. 10. 2022 9:00 @ Exe Sport Arena, 2. liga žen - skupina 3 (3XW3), 4
Viking TJ KobylisyFAT PIPE Start98 Kunratice B
12:00
ne 2. 10. 2022 12:00 @ Exe Sport Arena, 2. liga žen - skupina 3 (3XW3), 4