Program zápasů

Program zápasů

26. 2. 2024 - 3. 3. 2024
9. týden

sobota 2. 3. 2024

Elévové AFlorbal Jesenice
– : –
so 2. 3. 2024 @ SH TJ Kobylisy, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 8
Prague Tigers OrangeElévové A
– : –
so 2. 3. 2024 @ SH TJ Kobylisy, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 8
Elévové APrague Tigers Grey
– : –
so 2. 3. 2024 @ SH TJ Kobylisy, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 8
Wizards DDM SO Praha 10 orangeElévové A
– : –
so 2. 3. 2024 @ SH TJ Kobylisy, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 8
Elévové BSK Dvojka Praha - zelení
– : –
zítra v 9:00 @ SH TJ Kobylisy, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 8
Florbalová akademie MB DElévové B
– : –
zítra v 11:00 @ SH TJ Kobylisy, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 8
Starší žáci AFBC Pitbulls Kolín - zlatí
– : –
zítra v 11:30 @ Tělocvična Gymnázia Říčany, Liga starších žáků – skupina 3 (3XS1), 10
Elévové BWizards DDM SO Praha 10 grey
– : –
zítra v 13:00 @ SH TJ Kobylisy, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 8
T.B.C. Králův DvůrStarší žáci A
– : –
zítra v 13:10 @ Tělocvična Gymnázia Říčany, Liga starších žáků – skupina 3 (3XS1), 10
FbŠ Bohemians Praha 4 pruhovaníElévové B
– : –
zítra v 15:00 @ SH TJ Kobylisy, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 8
Soupeř a čas podle umístění týmů ve skupinách turnajeStarší žáci A
– : –
zítra v 15:40 @ Tělocvična Gymnázia Říčany, Liga starších žáků – skupina 3 (3XS1), 10
Muži AFBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
– : –
zítra v 17:00 @ SH TJ Kobylisy, Národní liga – skupina západ (8XM3-A), 3. čtvrtfinále

neděle 3. 3. 2024

Starší žáci BFBC Draci Říčany B
– : –
ne 3. 3. 2024 9:40 @ TJ Radlice, Přebor starších žáků – skupina 3-B (3XS2-B), 10
JuniořiFBC Draci Říčany
– : –
ne 3. 3. 2024 10:30 @ SH TJ Kobylisy, 2. liga juniorů – skupina 3 (3XJ2), 22
Starší žáci BT.J. Sokol Šestajovice
– : –
ne 3. 3. 2024 11:00 @ TJ Radlice, Přebor starších žáků – skupina 3-B (3XS2-B), 10
Florbalová akademie MB CStarší žáci B
– : –
ne 3. 3. 2024 12:20 @ TJ Radlice, Přebor starších žáků – skupina 3-B (3XS2-B), 10
Dorostenci AFBC DOŠWICH MILEVSKO
– : –
ne 3. 3. 2024 13:00 @ SH ZŠ Chýnov, 1. liga dorostenců – skupina C (8XK1-C), 36
Floorball Club FALCON blueStarší žáci B
– : –
ne 3. 3. 2024 14:20 @ TJ Radlice, Přebor starších žáků – skupina 3-B (3XS2-B), 10
JuniořiTJ Sokol Královské Vinohrady
– : –
ne 3. 3. 2024 15:00 @ SH TJ Kobylisy, 2. liga juniorů – skupina 3 (3XJ2), 22
IP Polná SK JihlavaDorostenci A
– : –
ne 3. 3. 2024 16:00 @ SH ZŠ Chýnov, 1. liga dorostenců – skupina C (8XK1-C), 36
Muži AFBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
– : –
ne 3. 3. 2024 17:30 @ SH TJ Kobylisy, Národní liga – skupina západ (8XM3-A), 4. čtvrtfinále
Zpět na Program