Tréninky

Rozpis tréninků


SEZÓNA 2021 - 2022 - TRÉNINKY

Pondělí
18:30 - 20:00 hod. - Dorostenci + Junioři A (hala)
20:00 - 21:30 hod. - Ženy + Junioři B (hala)

Úterý

15:30 - 17:00 hod. - Přípravka + Elévové A a B + Brankáři Přípravky a Elévů (hala)
16:45 - 19:00 hod. - Mladší žáci + Starší žáci + Brankáři Mladších žáků a Starších žáků (hala)
17:00 - 18:00 hod. - Sportovní příprava - Přípravka + Elévové A a B (tělocvična)
19:00 - 20:30 hod. - Muži C a D (hala)
20:30 - 22:00 hod. - Muži A a B (hala)

Středa

18:30 - 20:00 hod. - Ženy + Junioři B & vybraní hráči Mladší žáci + Starší žáci (hala)

Čtvrtek

18:30 - 20:00 hod. - Dorostenci + Junioři A (hala)
20:00 - 21:30 hod. - Muži A a B (hala)

Pátek

15:30 - 17:00 hod. - Přípravka + Elévové A a B (hala)
16:45 - 19:00 hod. - Mladší žáci + Starší žáci (hala)
19:00 - 20:30 hod. - Muži C a D + Junioři A + Dorostenci (hala)

01 Elévové + Přípravka

pondělí
15:30 - 17:00
Sportovní hala - Tělocvičná jednota Kobylisy, z.s.
Přípravka (ročníky 2013 a mladší) + Elévové A a B (ročníky 2011 a 2012)
úterý
17:00 - 18:00
Tělocvična - Tělocvičná jednota Kobylisy, z.s.
Sportovní příprava - Přípravka (ročníky 2013 a mladší) + Elévové A a B (ročníky 2011 a 2012)
pátek
15:30 - 17:00
Sportovní hala - Tělocvičná jednota Kobylisy, z.s.
Přípravka (ročníky 2013 a mladší) + Elévové A a B (ročníky 2011 a 2012)

02 Mladší žáci

úterý
16:45 - 19:00
Sportovní hala - Tělocvičná jednota Kobylisy, z.s.
Mladší žáci (ročníky 2009 a 2010)
středa
18:30 - 20:00
Sportovní hala - Tělocvičná jednota Kobylisy, z.s.
Vybraní mladší žáci (ročníky 2009 a 2010)
pátek
16:45 - 19:00
Sportovní hala - Tělocvičná jednota Kobylisy, z.s.
Mladší žáci (ročníky 2009 a 2010)

03 Starší žáci

úterý
16:45 - 19:00
Sportovní hala - Tělocvičná jednota Kobylisy, z.s.
Starší žáci (ročníky 2007 a 2008)
středa
18:30 - 20:00
Sportovní hala - Tělocvičná jednota Kobylisy, z.s.
Vybraní starší žáci (ročníky 2007 a 2008)
pátek
16:45 - 19:00
Sportovní hala - Tělocvičná jednota Kobylisy, z.s.
Starší žáci (ročníky 2007 a 2008)

04 Dorostenci

pondělí
18:30 - 20:00
Sportovní hala - Tělocvičná jednota Kobylisy, z.s.
Dorostenci (ročníky 2005 a 2006)
čtvrtek
18:30 - 20:00
Sportovní hala - Tělocvičná jednota Kobylisy, z.s.
Dorostenci (ročníky 2005 a 2006)
pátek
19:00 - 20:30
Sportovní hala - Tělocvičná jednota Kobylisy, z.s.
Dorostenci (ročníky 2005 a 2006)

05 Junioři A

pondělí
18:30 - 20:00
Sportovní hala - Tělocvičná jednota Kobylisy, z.s.
Junioři A (ročníky 2003 a 2004) - juniory do týmů A a B rozdělují trenéři podle výkonnosti
čtvrtek
18:30 - 20:00
Sportovní hala - Tělocvičná jednota Kobylisy, z.s.
Junioři A (ročníky 2003 a 2004) - juniory do týmů A a B rozdělují trenéři podle výkonnosti
pátek
19:00 - 20:30
Sportovní hala - Tělocvičná jednota Kobylisy, z.s.
Junioři A (ročníky 2003 a 2004) - juniory do týmů A a B rozdělují trenéři podle výkonnosti

06 Junioři B

pondělí
20:00 - 21:30
Sportovní hala - Tělocvičná jednota Kobylisy, z.s.
Junioři B (ročníky 2003 a 2004) - juniory do týmů A a B rozdělují trenéři podle výkonnosti
středa
18:30 - 20:00
Sportovní hala - Tělocvičná jednota Kobylisy, z.s.
Junioři B (ročníky 2003 a 2004) - juniory do týmů A a B rozdělují trenéři podle výkonnosti

07 Muži A

úterý
20:30 - 22:00
Sportovní hala - Tělocvičná jednota Kobylisy, z.s.
Muži A (ročníky 2002 a starší) - muže do týmů A, B, C a D rozdělují trenéři podle výkonnosti
čtvrtek
20:00 - 21:30
Sportovní hala - Tělocvičná jednota Kobylisy, z.s.
Muži A (ročníky 2002 a starší) - muže do týmů A, B, C a D rozdělují trenéři podle výkonnosti

08 Muži B

úterý
20:30 - 22:00
Sportovní hala - Tělocvičná jednota Kobylisy, z.s.
Muži B (ročníky 2002 a starší) - muže do týmů A, B, C a D rozdělují trenéři podle výkonnosti
čtvrtek
20:00 - 21:30
Sportovní hala - Tělocvičná jednota Kobylisy, z.s.
Muži B (ročníky 2002 a starší) - muže do týmů A, B, C a D rozdělují trenéři podle výkonnosti

09 Muži C

úterý
19:00 - 20:30
Sportovní hala - Tělocvičná jednota Kobylisy, z.s.
Muži C (ročníky 2002 a starší) - muže do týmů A, B, C a D rozdělují trenéři podle výkonnosti
pátek
19:00 - 20:30
Sportovní hala - Tělocvičná jednota Kobylisy, z.s.
Muži C (ročníky 2002 a starší) - muže do týmů A, B, C a D rozdělují trenéři podle výkonnosti

10 Muži D

úterý
19:00 - 20:30
Sportovní hala - Tělocvičná jednota Kobylisy, z.s.
Muži D (ročníky 2002 a starší) - muže do týmů A, B, C a D rozdělují trenéři podle výkonnosti
pátek
19:00 - 20:30
Sportovní hala - Tělocvičná jednota Kobylisy, z.s.
Muži D (ročníky 2002 a starší) - muže do týmů A, B, C a D rozdělují trenéři podle výkonnosti

11 Ženy

pondělí
20:00 - 21:30
Sportovní hala - Tělocvičná jednota Kobylisy, z.s.
Ženy (ročníky 2004 a starší)
středa
18:30 - 20:00
Sportovní hala - Tělocvičná jednota Kobylisy, z.s.
Ženy (ročníky 2004 a starší)
25_1633631093.png