Související zápasy

FbK Kobylisy
FBC DDM Kati KadaňFlorbal TJ Kobylisy
9:13(6:7 - 0:2 - 3:4)
so 17. 9. 2022 19:00 @ SH Kadaň, Divize - skupina A (8XM4-A), 2
Wizards DDM SO Praha 10Viking TJ Kobylisy
6:2(3:1 - 3:1)
ne 18. 9. 2022 8:50 @ SH ZŠ Nehvizdy, Liga starších žáků – skupina 3 (3XS1), 1
Viking TJ KobylisyFloorball Club FALCON
7:6(3:3 - 1:2 - 3:1)
ne 18. 9. 2022 9:00 @ Unihoc Aréna Praha, 2. liga juniorů – skupina 3 (3XJ2), 2
Florbalová akademie MB B "KPY"Viking TJ Kobylisy
2:3(0:0 - 1:3 - 1:0)
ne 18. 9. 2022 9:00 @ SH Kralupy nad Vltavou, 2. liga žen - skupina 3 (3XW3), 2
Panthers Praha BViking TJ Kobylisy
2:9(1:3 - 0:2 - 1:4)
ne 18. 9. 2022 12:00 @ Unihoc Aréna Praha, 2. liga juniorů – skupina 3 (3XJ2), 2
Viking TJ KobylisyFbŠ Bohemians B
6:3(2:0 - 3:0 - 1:3)
ne 18. 9. 2022 12:00 @ SH Kralupy nad Vltavou, 2. liga žen - skupina 3 (3XW3), 2
Viking TJ KobylisyFloorball Club FALCON black
6:3(4:0 - 2:3)
ne 18. 9. 2022 12:10 @ SH ZŠ Nehvizdy, Liga starších žáků – skupina 3 (3XS1), 1
OLYMP FLORBAL ZeusViking TJ Kobylisy
11:3(5:3 - 6:0)
ne 18. 9. 2022 14:40 @ SH ZŠ Nehvizdy, Liga starších žáků – skupina 3 (3XS1), 1
IBK Kubánský Klan B - MISTŘI!!!Florbal TJ Kobylisy C
0:12(0:7 - 0:3 - 0:2)
ne 18. 9. 2022 14:50 @ ZŠ Jiráskova Benešov, Pražský a Středočeský přebor mužů - skupina D (3XM7–D), 1
Florbal KladnoFlorbal TJ Kobylisy D
8:3(5:1 - 0:1 - 3:1)
ne 18. 9. 2022 16:00 @ SH Radotín, Pražská a Středočeská soutěž mužů - skupina B (3XM8–B), 1
Florbal TJ Kobylisy CTorza Sorry ASI
4:5 sam. náj.(1:2 - 1:0 - 2:2)
ne 18. 9. 2022 18:20 @ ZŠ Jiráskova Benešov, Pražský a Středočeský přebor mužů - skupina D (3XM7–D), 1
Florbal TJ Kobylisy DFAT PIPE Traverza C
3:6(1:4 - 1:0 - 1:2)
ne 18. 9. 2022 19:30 @ SH Radotín, Pražská a Středočeská soutěž mužů - skupina B (3XM8–B), 1
93_20220911_213918.png

2022 - 37. týden - program

Program na období 12.9.2022 až 18.9.2022 - 37. týden - Sezóna 2022-2023

Muži A

17.9.2022 - 2. kolo - Divize - skupina A (8XM4-A) - hala SH Kadaň - hlášenka

  • 19:00 hod. - FBC DDM Kati Kadaň vs. Florbal TJ Kobylisy - oline

Muži C

18.9.2022 - 1. kolo - Pražský a Středočeský přebor mužů - skupina D (3XM7–D) - hala ZŠ Jiráskova Benešov - hlášenka

  • 14:50 hod. - IBK Kubánský Klan B - MISTŘI!!! vs. Florbal TJ Kobylisy C - oline
  • 18:20 hod. - Florbal TJ Kobylisy C vs. Torza Sorry ASI - oline

Muži D

18.9.2022 - 1. kolo - Pražská a Středočeská soutěž mužů - skupina B (3XM8–B) - hala SH Radotín - hlášenka

  • 16:00 hod. - Florbal Kladno vs. Florbal TJ Kobylisy D - oline
  • 19:30 hod. - Florbal TJ Kobylisy D vs. FAT PIPE Traverza C - oline

Junioři A

18.9.2022 - 2. kolo - 2. liga juniorů – skupina 3 (3XJ2) - hala Unihoc Aréna Praha - hlášenka

  • 9:00 hod. - Viking TJ Kobylisy vs. Floorball Club FALCON- online
  • 12:00 hod. - Panthers Praha B vs. Viking TJ Kobylisy - online

Starší žáci

18.9.2022 - 1. kolo - Liga starších žáků – skupina 3 (3XS1) - hala SH ZŠ Nehvizdy - hlášenka

  • 8:50 hod. - Wizards DDM SO Praha 10 vs. Viking TJ Kobylisy - online
  • 12:10 hod. - Viking TJ Kobylisy vs. Floorball Club FALCON black - online
  • 13:00 - 13:50 - 14:40 hod. - Čas zápasu a soupeř podle výsledku skupin vs. Viking TJ Kobylisy - online

Ženy

18.9.2022 - 2. kolo - 2. liga žen - skupina 3 (3XW3) - hala SH Kralupy nad Vltavou - hlášenka

  • 9:00 hod. - Florbalová akademie MB B "KPY" vs. Viking TJ Kobylisy - online
  • 12:00 hod. - Viking TJ Kobylisy vs. FbŠ Bohemians B - online