Související zápasy

FbK Kobylisy
FAT PIPE TraverzaViking TJ Kobylisy B
4:5(2:3 - 1:1 - 1:1)
so 1. 10. 2022 9:00 @ SH ZŠ Kunratice, 3. liga juniorů – skupina 3 B (3XJ3-B), 1
Viking TJ KobylisyFBC Draci Říčany
2:2(1:0 - 1:2)
so 1. 10. 2022 9:00 @ SH Kostelec nad Černými lesy, Liga starších žáků – skupina 3 (3XS1), 2
Viking TJ Kobylisy BFlorbalová akademie MB "BB"
5:3
so 1. 10. 2022 9:00 @ SH TJ Kobylisy, Liga elévů 3+1 – skupina 3 B (3XE1), 1
Viking TJ KobylisyFBC Draci modří
4:4
so 1. 10. 2022 10:20 @ SH TJ Kobylisy, Liga elévů 3+1 – skupina 3 B (3XE1), 1
FAT PIPE Start98Viking TJ Kobylisy
10:4(5:2 - 5:2)
so 1. 10. 2022 10:40 @ SH Kostelec nad Černými lesy, Liga starších žáků – skupina 3 (3XS1), 2
Floorball Club FALCON blueViking TJ Kobylisy B
6:8
so 1. 10. 2022 11:00 @ SH TJ Kobylisy, Liga elévů 3+1 – skupina 3 B (3XE1), 1
Viking TJ Kobylisy BFBK Fat Pipe Vosy Praha
3:5(1:2 - 1:1 - 1:2)
so 1. 10. 2022 11:20 @ SH ZŠ Kunratice, 3. liga juniorů – skupina 3 B (3XJ3-B), 1
Předvýběr.CZ Florbal MB WhiteViking TJ Kobylisy
8:8
so 1. 10. 2022 11:40 @ SH TJ Kobylisy, Liga elévů 3+1 – skupina 3 B (3XE1), 1
BUTCHIS - RedViking TJ Kobylisy
1:11
so 1. 10. 2022 13:00 @ SH TJ Kobylisy, Liga elévů 3+1 – skupina 3 B (3XE1), 1
Viking TJ Kobylisy BTJ Sokol Petrovice I.
1:13
so 1. 10. 2022 13:00 @ SH TJ Kobylisy, Liga elévů 3+1 – skupina 3 B (3XE1), 1
Viking TJ KobylisyFAT PIPE Traverza Mukařov
7:8
so 1. 10. 2022 14:20 @ SH TJ Kobylisy, Liga elévů 3+1 – skupina 3 B (3XE1), 1
FbŠ Bohemians Praha 4 černíViking TJ Kobylisy B
5:0
so 1. 10. 2022 15:00 @ SH TJ Kobylisy, Liga elévů 3+1 – skupina 3 B (3XE1), 1
Viking TJ KobylisyDDM Horní Počernice Orka
7:2(2:1 - 5:1)
so 1. 10. 2022 15:40 @ SH Kostelec nad Černými lesy, Liga starších žáků – skupina 3 (3XS1), 2
TJ Sokol Královské Vinohrady BFlorbal TJ Kobylisy
4:6(2:2 - 1:3 - 1:1)
so 1. 10. 2022 19:00 @ TJ Sokol Vinohrady, Divize - skupina A (8XM4-A), 4
Wizards DDM SO Praha 10Viking TJ Kobylisy
5:2(1:0 - 2:1 - 2:1)
ne 2. 10. 2022 9:00 @ Exe Sport Arena, 2. liga žen - skupina 3 (3XW3), 4
Viking TJ KobylisyPrague Tigers
8:7 sam. náj.(2:3 - 2:3 - 3:1)
ne 2. 10. 2022 10:30 @ SH TJ Kobylisy, 2. liga juniorů – skupina 3 (3XJ2), 4
Viking TJ KobylisyFAT PIPE Start98 Kunratice B
3:6(1:1 - 1:3 - 1:2)
ne 2. 10. 2022 12:00 @ Exe Sport Arena, 2. liga žen - skupina 3 (3XW3), 4
T.B.C. Králův DvůrViking TJ Kobylisy
5:6(1:2 - 2:0 - 2:4)
ne 2. 10. 2022 15:00 @ SH TJ Kobylisy, 2. liga juniorů – skupina 3 (3XJ2), 4
97_20220924_124759.png

2022 - 39. týden - program

Program na období 26.9.2022 až 2.10.2022 - 39. týden - Sezóna 2022-2023

Muži A

1.10.2022 - 4. kolo - Divize - skupina A (8XM4-A) - hala TJ Sokol Vinohrady - hlášenka

  • 19:00 hod. - TJ Sokol Královské Vinohrady B vs. Florbal TJ Kobylisy - oline


Junioři A

2.10.2022 - 4. kolo - 2. liga juniorů – skupina 3 (3XJ2) - hala SH TJ Kobylisy - hlášenka

  • 10:30 hod. - Viking TJ Kobylisy vs. Prague Tigers- online
  • 15:00 hod. - T.B.C. Králův Dvůr vs. Viking TJ Kobylisy - online

Junioři B

1.10.2022 - 2. kolo - 3. liga juniorů – skupina 3 B (3XJ3-B) - hala SH ZŠ Kunratice - hlášenka

  • 9:00 hod. - FAT PIPE Traverza vs. Viking TJ Kobylisy - online
  • 11:20 hod. - Viking TJ Kobylisy vs. FBK Fat Pipe Vosy Praha - online

Starší žáci

1.10.2022 - 1. kolo - Liga starších žáků – skupina 3 (3XS1) - hala SH Kostelec nad Černými lesy - hlášenka

  • 9:00 hod. - Viking TJ Kobylisy vs. FBC Draci Říčany - online
  • 10:40 hod. - FAT PIPE Start98 vs. Viking TJ Kobylisy - online
  • 14:00 - 14:50 - 15:40 hod. - Viking TJ Kobylisy vs. Čas zápasu a soupeř podle výsledku skupin - online

Elévové A

1.10.2022 - 1. kolo - Liga elévů 3+1 – skupina 3 B (3XE2-B) - hala SH TJ Kobylisyhlášenka

  • 10:20 hod. - Viking TJ Kobylisy vs. FBC Draci modří
  • 11:40 hod. - Předvýběr.CZ Florbal MB White vs. Viking TJ Kobylisy
  • 13:00 hod. - BUTCHIS - Red vs. Viking TJ Kobylisy
  • 14:20 hod. - Viking TJ Kobylisy vs. FAT PIPE Traverza Mukařov

Elévové B

1.10.2022 - 1. kolo - Liga elévů 3+1 – skupina 3 B (3XE2-B)  - hala SH TJ Kobylisy - hlášenka

  • 9:00 hod. - Viking TJ Kobylisy B vs. Florbalová akademie MB "BB"
  • 11:00 hod. - Floorball Club FALCON blue vs. Viking TJ Kobylisy B
  • 13:00 hod. - Viking TJ Kobylisy B vs. TJ Sokol Petrovice I.
  • 15:00 hod. - FbŠ Bohemians Praha 4 černí vs. Viking TJ Kobylisy B

Ženy

2.10.2022 - 4. kolo - 2. liga žen - skupina 3 (3XW3) - hala Exe Sport Arena - hlášenka

  • 9:00 hod. - Wizards DDM SO Praha 10 vs. Viking TJ Kobylisy - online
  • 12:00 hod. - Viking TJ Kobylisy vs. FAT PIPE Start98 B - online