Související zápasy

FbK Kobylisy
Florbal TJ KobylisyFBC DDM Kati Kadaň
18:00
zítra v 18:00 @ SH TJ Kobylisy, Divize - skupina A (8XM4-A), 12
Florbal TJ Kobylisy BWizards DDM SO Praha 10 B
– : –
včera v 19:15 @ TJ Radlice, Regionální liga mužů – skupina 3 (3XM5), 8
Tatran Střešovice BFlorbal TJ Kobylisy B
10:30
zítra v 10:30 @ Unihoc Aréna Praha, Regionální liga mužů – skupina 3 (3XM5), 12
Florbal TJ Kobylisy BOLYMP FLORBAL
15:00
zítra v 15:00 @ Unihoc Aréna Praha, Regionální liga mužů – skupina 3 (3XM5), 12
Florbal TJ Kobylisy DFBC Majklar
9:10
zítra v 9:10 @ SH ZŠ Černošice-Mokropsy, Pražská a Středočeská soutěž mužů - skupina B (3XM8–B), 4
Sokol Rudná BFlorbal TJ Kobylisy D
12:40
zítra v 12:40 @ SH ZŠ Černošice-Mokropsy, Pražská a Středočeská soutěž mužů - skupina B (3XM8–B), 4
Viking TJ KobylisyPanthers Praha B
10:30
zítra v 10:30 @ TJ Radlice, 2. liga juniorů – skupina 3 (3XJ2), 12
Prague TigersViking TJ Kobylisy
13:30
zítra v 13:30 @ TJ Radlice, 2. liga juniorů – skupina 3 (3XJ2), 12
Viking TJ Kobylisy BFBK Fat Pipe Vosy Praha
12:40
zítra v 12:40 @ SH TJ Kobylisy, 3. liga juniorů – skupina 3 B (3XJ3-B), 4
Viking TJ Kobylisy BFlorbal Neratovice
16:10
zítra v 16:10 @ SH TJ Kobylisy, 3. liga juniorů – skupina 3 B (3XJ3-B), 4
ACEMA Sparta Praha REDViking TJ Kobylisy
9:50
zítra v 9:50 @ SH ZŠ Průhonice, Liga starších žáků – skupina 3 (3XS1), 5
Viking TJ KobylisyBUTCHIS
13:10
zítra v 13:10 @ SH ZŠ Průhonice, Liga starších žáků – skupina 3 (3XS1), 5
podle výsledku ve skupinách turnajeViking TJ Kobylisy
15:40
zítra v 15:40 @ SH ZŠ Průhonice, Liga starších žáků – skupina 3 (3XS1), 5
SK Florbal Benešov BViking TJ Kobylisy B
– : –
dnes v 9:50 @ SH Kostelec nad Černými lesy, Přebor starších žáků - skupina 3 B (3XS2-B), 5
Viking TJ Kobylisy BTJ Sokol Petrovice I.
– : –
dnes v 13:10 @ SH Kostelec nad Černými lesy, Přebor starších žáků - skupina 3 B (3XS2-B), 5
podle výsledku ve skupinách turnajeViking TJ Kobylisy B
15:40
dnes v 15:40 @ SH Kostelec nad Černými lesy, Přebor starších žáků - skupina 3 B (3XS2-B), 5
Viking TJ KobylisyPanthers Praha B
– : –
dnes v 9:00 @ Přetlaková SH Kladno, 2. liga žen - skupina 3 (3XW3), 9
USK Slavia LiberecViking TJ Kobylisy
– : –
dnes v 13:30 @ Přetlaková SH Kladno, 2. liga žen - skupina 3 (3XW3), 9
115_20221120_164544.png

2022 - 47. týden - program

Program na období 21.11.2022 až 27.11.2022 - 47. týden - Sezóna 2022-2023

Muži A

27.11.2022 - 12. kolo - Tým - Divize - skupina A (8XM4-A) - hala SH TJ Kobylisy - hlášenka

  • 18:00 hod. - Florbal TJ Kobylisy vs. FBC DDM Kati Kadaň - info


Muži B

25.11.2022 - 8. kolo - Dohrávka odloženého zápasu z 23.10.2022 - Tým - Regionální liga mužů – skupina 3 (3XM5) - hala XXXX - hlášenka

  • 19:15 hod. - Florbal TJ Kobylisy B vs. Wizards DDM SO Praha 10 B - info

27.11.2022 - 12. kolo - Tým - Regionální liga mužů – skupina 3 (3XM5) - hala Unihoc Aréna Praha - hlášenka

  • 10:30 hod. - Tatran Střešovice B vs. Florbal TJ Kobylisy B - info
  • 15:00 hod. - Florbal TJ Kobylisy B vs. OLYMP FLORBAL- info

Muži D

27.11.2022 - 4. kolo - Tým - Pražská a Středočeská soutěž mužů - skupina B (3XM8–B) - hala SH ZŠ Černošice-Mokropsy - hlášenka

  • 9:10 hod. - Florbal TJ Kobylisy D vs. FBC Majklar - info
  • 12:40 hod. - Sokol Rudná B vs. Florbal TJ Kobylisy D - info


Junioři A

27.11.2022 - 12. kolo - Tým - 2. liga juniorů – skupina 3 (3XJ2) - hala TJ Radlice - hlášenka

  • 10:30 hod. - Viking TJ Kobylisy vs. Panthers Praha B - info
  • 13:30 hod. - Prague Tigers vs. Viking TJ Kobylisy - info

Junioři B

27.11.2022 - 4. kolo - Tým - 3. liga juniorů – skupina 3 B (3XJ3-B) - hala SH TJ Kobylisy - hlášenka

  • 12:40 hod. - Viking TJ Kobylisy B vs. FBK Fat Pipe Vosy Praha - info
  • 16:10 hod. - Viking TJ Kobylisy B vs. Florbal Neratovice - info

Starší žáci A

27.11.2022 - 5. kolo - 3. koš - Tým - Liga starších žáků – skupina 3 (3XS1) - hala SH ZŠ Průhonice - hlášenka

  • 9:50 hod. - ACEMA Sparta Praha RED vs. Viking TJ Kobylis - info
  • 13:10 hod. - Viking TJ Kobylisy vs. BUTCHIS - info
  • 14:00 / 14:50 / 15:40 hod. - Soupeř a čas zápasu podle výsledku skupin (DDM Horní Počernice Orka / T.B.C. Králův Dvůr / Wizards DDM SO Praha 10) vs. Viking TJ Kobylisy 

Starší žáci B

26.11.2022 - 5. kolo - 2. koš - Tým - Přebor starších žáků - skupina 3 B (3XS2-B) - hala SH Kostelec nad Černými lesy - hlášenka

  • 9:50 hod. - SK Florbal Benešov B vs. Viking TJ Kobylisy B - info
  • 13:10 hod. - Viking TJ Kobylisy B vs. TJ Sokol Petrovice I. - info
  • 14:00 / 14:50 / 15:40 hod. - Soupeř a čas zápasu podle výsledku skupin vs. Viking TJ Kobylisy B 
  • Chybějící údaje budou doplněny po jejich zveřejnění Českým florbalem.

Ženy

26.11.2022 - 9. kolo - Tým - 2. liga žen - skupina 3 (3XW3) - hala Přetlaková SH Kladno - hlášenka

  • 9:00 hod. - Viking TJ Kobylisy vs. Panthers Praha B - info
  • 13:30 hod. - USK Slavia Liberec vs. Viking TJ Kobylisy - info