FbK Kobylisy
13_20211017_192605.png

41. týden 2021 - program

41. týden (11.10. - 17.10.2021)

Muži - hlášenka

  • 13.10.2021 v 19:00 hod. SH Kralupy nad Vltavou - Pohár Českého florbalu, 6. kolo, skupina: utkání 01 - Kralupy Wolves vs. TJ Kobylisy - online

Muži A - hlášenka

  • 17.10.2021 v 18:00 hod. hala SH TJ Náchod - Národní liga, skupina západ, 6. kolo - Florbal Primátor Náchod vs. Florbal TJ Kobylisy - online

Muži C - hlášenka

  • 16.10.2021 v 17:10 hod. hala TJ Radlice - PH a SČ přebor mužů, skupina A, 2. kolo - Florbal TJ Kobylisy C vs. SK Alien Nation Černošice - online
  • 16.10.2021 v 19:30 hod. hala TJ Radlice - PH a SČ přebor mužů, skupina A, 2. kolo - SPORT EDEN BEROUN vs. Florbal TJ Kobylisy C - online

Junioři A - hlášenka

  • 16.10.2021 v 10:30 hod. hala TJ JM Chodov - 2. liga juniorů, skupina 3, 5. kolo - OLYMP FLORBAL vs. Viking TJ Kobylisy - online
  • 16.10.2021 v 15:00 hod. hala TJ JM Chodov - 2. liga juniorů, skupina 3, 5. kolo - Viking TJ Kobylisy vs. Prague Tigers - online

Junioři B - hlášenka

  • 16.10.2021 v 11:20 hod. hala Nová MSH Mladá Boleslav - 3. liga juniorů, skupina 3-B, 2. kolo - FBK Fat Pipe Vosy Praha vs. Viking TJ Kobylisy B - online
  • 16.10.2021 v 14:50 hod. hala Nová MSH Mladá Boleslav - 3. liga juniorů, skupina 3-B, 2. kolo - Viking TJ Kobylisy B vs. FbŠ Bohemians B - online

Starší žáci - hlášenka - pořádáme

  • 17.10.2021 v 9:00 hod. hala SH TJ Kobylisy - Liga starších žáků, skupina 3, 3. koš, 2. kolo - FBC Kutná Hora - Černí vs. Viking TJ Kobylisy  - online
  • 17.10.2021 v 12:20 hod. hala SH TJ Kobylisy - Liga starších žáků, skupina 3, 3. koš, 2. kolo - Viking TJ Kobylisy  vs. Floorball Club FALCON black - online
  • 17.10.2021 v 14:00/14:50/15:40 hod. hala SH TJ Kobylisy - Liga starších žáků, skupina 3, 3. koš, 2. kolo - Viking TJ Kobylisy vs. soupeř podle výsledku turnaje (FAT PIPE Start98 Kunratice / Wizards SO Praha 10 orange / Prague Tigers) - online

Elévové A - hlášenka

  • 16.10.2021 v 9:40 hod. hala SH U Učiliště Čelákovice - Liga elévů, skupina 3, 2. koš, 2. kolo - Viking TJ Kobylisy vs. Sokol Rudná
  • 16.10.2021 v 11:15 hod. hala SH U Učiliště Čelákovice - Liga elévů, skupina 3, 2. koš, 2. kolo - Viking TJ Kobylisy vs. DDM Horní Počernice Orka
  • 16.10.2021 ve 12:10 hod. hala SH U Učiliště Čelákovice - Liga elévů, skupina 3, 2. koš, 2. kolo - Viking TJ Kobylisy vs. FAT PIPE Traverza Chodov

Elévové B - hlášenka

  • 17.10.2021 v 10:20 hod. hala ZŠ Jiráskova Benešov - Liga elévů 3+1, skupina 3-B, 8. koš, 2. kolo - Viking TJ Kobylisy B vs. Orka Čelákovice
  • 17.10.2021 v 11:40 hod. hala ZŠ Jiráskova Benešov - Liga elévů 3+1, skupina 3-B, 8. koš, 2. kolo - BLACK ANGELS 2012 white vs. Viking TJ Kobylisy B
  • 17.10.2021 v 13:20 hod. hala ZŠ Jiráskova Benešov - Liga elévů 3+1, skupina 3-B, 8. koš, 2. kolo - SK Florbal Benešov II. vs. Viking TJ Kobylisy B 
  • 17.10.2021 v 14:20 hod. hala ZŠ Jiráskova Benešov - Liga elévů 3+1, skupina 3-B, 8. koš, 2. kolo - Viking TJ Kobylisy B vs. Flobo Praha

Další články z rubriky

FbK Kobylisy