Související zápasy

FbK Kobylisy
Florbal Primátor NáchodFbK Kobylisy
5 : 4(0:1 - 2:1 - 3:2)
st 2. 3. 2022 17:30 @ SH TJ Náchod, Dorostenci - 1. liga dorostenců - skupina B – 8XK1-B - PLAY-OFF, 1
FbK KobylisyFlorbal Primátor Náchod
2 : 6(0:1 - 0:3 - 2:2)
st 2. 3. 2022 19:45 @ SH TJ Náchod, Dorostenci - 1. liga dorostenců - skupina B – 8XK1-B - PLAY-OFF, 1
FbŠ Bohemians BFbK Kobylisy
7 : 5(1:1 - 2:3 - 4:1)
so 5. 3. 2022 9:00 @ TJ Sokol Vinohrady, Muži B - Regionální liga mužů - skupina 3 – 3XM5, 21
DDM Horní Počernice OrkaFbK Kobylisy
4 : 3
so 5. 3. 2022 9:00 @ SH U Učiliště Čelákovice, Mladší žáci - Liga mladších žáků - skupina 3-A – 3XZ1, 8
TJ Sokol Královské VinohradyFbK Kobylisy
4 : 2
so 5. 3. 2022 10:20 @ SH U Učiliště Čelákovice, Mladší žáci - Liga mladších žáků - skupina 3-A – 3XZ1, 8
FbK KobylisyXPS Network Tatran Střešovice
4 : 3
so 5. 3. 2022 12:20 @ SH U Učiliště Čelákovice, Mladší žáci - Liga mladších žáků - skupina 3-A – 3XZ1, 8
FbK KobylisyWizards SO Praha 10 B
4 : 8(2:0 - 0:5 - 2:3)
so 5. 3. 2022 13:30 @ TJ Sokol Vinohrady, Muži B - Regionální liga mužů - skupina 3 – 3XM5, 21
FbK KobylisyT.B.C. LUCERN Králův Dvůr
4 : 1
so 5. 3. 2022 13:40 @ SH U Učiliště Čelákovice, Mladší žáci - Liga mladších žáků - skupina 3-A – 3XZ1, 8
FbK KobylisyFlorbalová akademie MB
2 : 7(1:3 - 1:2 - 0:2)
so 5. 3. 2022 16:00 @ TJ Radlice, Junioři B - 3. liga juniorů - skupina 3-B – 3XJ3-B, 9
TJ TurnovFbK Kobylisy
9 : 8 po prodl.(5:1 - 2:2 - 1:5 - 1:0)
so 5. 3. 2022 18:00 @ SH TJ Turnov, Muži A - Národní liga - skupina západ – 8XM3-A - PLAY-DOWN, 1
59_20220227_143445.png

9. týden 2022 - program

9. týden (28.2. - 6.3.2022)

Muži A hlášenka 

  • 5.3.2022 v 18:00 hod. hala TJ Turnov - Národní liga, skupina západ, 1. kolo play-down - TJ Trutnov vs. Florbal TJ Kobylisy - online

Muži A hlášenka 

  • 6.3.2022 v 18:00 hod. hala SH TJ Kobylisy - Národní liga, skupina západ, 2. kolo play-down - TJ Trutnov vs. Florbal TJ Kobylisy online

Muži B hlášenka

  • 5.3.2022 v 9:00 hod. hala TJ Sokol Vinohrady - Regionální liga mužů, skupina 3, 21. kolo - FbŠ Bohemians B vs. Florbal TJ Kobylisy B - online
  • 5.3.2022 ve 13:30 hod. hala TJ Sokol Vinohrady - Regionální liga mužů, skupina 3, 21. kolo - Florbal TJ Kobylisy B vs. Wizards SO Praha 10 B - online

Junioři A - hlášenka 

  • 6.3.2022 v 9:00 hod. hala SH Čakovice - 2. liga juniorů, skupina 3, 22. kolo - Viking TJ Kobylisy vs. FBC Draci Říčany - online
  • 6.3.2022 ve 12:00 hod. hala SH Čakovice - 2. liga juniorů, skupina 3, 22. kolo - Kralupy Wolves vs. Viking TJ Kobylisy - online

Junioři B - hlášenka

  • 5.3.2022 v 16:00 hod. hala TJ Radlice - 3. liga juniorů, skupina 3-B, 9. kolo - Viking TJ Kobylisy B vs. Florbalová akademie MB - online
  • 5.3.2022 ve 18:20 hod. hala TJ Radlice - 3. liga juniorů, skupina 3-B, 9. kolo - Horní Počernice Orka B vs. Viking TJ Kobylisy B - online

Dorostenci hlášenka 

  • 2.3.2022 v 17:30 hod. hala SH TJ Náchod - 1. liga dorostenců, skupina B, 1. kolo play-off - Florbal Primátor Náchod vs. Viking TJ Kobylisy - online
  • 2.3.2022 ve 19:45 hod. hala SH TJ Náchod - 1. liga dorostenců, skupina B, 1. kolo play-off - Viking TJ Kobylisy vs. Florbal Primátor Náchod - online

Mladší žáci hlášenka

  • 5.3.2022 v 9:00 hod. hala SH U Učiliště Čelákovice - Liga mladších žáků, skupina 3-A, 8. kolo, 4. koš - DDM Horní Počernice Orka vs. Viking TJ Kobylisy  
  • 5.3.2022 v 10:20 hod. hala SH U Učiliště Čelákovice - Liga mladších žáků, skupina 3-A, 8. kolo, 4. koš - TJ Sokol Královské Vinohrady vs. Viking TJ Kobylisy  
  • 5.3.2022 v 12:20 hod. hala SH U Učiliště Čelákovice - Liga mladších žáků, skupina 3-A, 8. kolo, 4. koš - Viking TJ Kobylisy vs. XPS Network Tatran Střešovice 
  • 5.3.2022 v 13:40 hod. hala SH U Učiliště Čelákovice - Liga mladších žáků, skupina 3-A, 8. kolo, 4. koš - Viking TJ Kobylisy vs. T.B.C. LUCERN Králův Dvůr