Související zápasy

FbK Kobylisy
85_20220628_213536.jpg

Muži A - Ohlédnutí za sezónou

Muži A – Sezóna 2021 / 2022 – Národní liga, skupina západ & Pohár Českého florbalu

Sezóna mužského áčka by se dala považovat za extrémně nepovedenou už od letní přípravy, kde se zranili hráči jako Vavřínek a Neužil. Po povedeném herním soustředění na Šumavě přišel vstup do sezony, kde áčko těsně prohrálo s Panthers, Královým Dvorem a Butchisem, následovaly dvě výhry s Litvínovem a Mukařovem, ale to byly poslední úspěchy v základní části, kde Kobylisy ztrácely zápasy svými chybami a několika minutovými výpadky. V play down Kobylky čekala série s Turnovem, první dva zápasy byly velmi vyrovnané a po 60 ti minutách skončily vyrovnaným stavem, ale soupeř si vždy připsal výhru v prodloužení/nájezdech. Třetí zápas jasně ovládl Turnov a Národní liga visela na vlásku, kluci se ještě dokázali nahecovat a dvakrát zvítězit. V šestém zápase ale byl na hřišti jen soupeř ze severu Čech a po letech poslal Kobylisy zpět do divize!

V sezóně se áčko mužů zúčastnilo Poháru Českého florbalu, ve kterém se Kobylisy po dvou vítězných zápasech, 22 vstřelených a 17 obdržených brankách a jedné prohře umístilo na 57. místě z celkového počtu 118 týmů. V těchto třech zápasech Kobylky nasbíraly celkem 46 trestných minut a staly se tak čtvrtým nejtrestanějším týmem. Na druhou stranu neobdržely v oslabení žádnou branku a byly tak jedním z pouhých 17 týmů, které dosáhli 100% úspěšnost v oslabení. Nutno dodat, že žádný z těchto týmů nenasbíral tolik trestných minut jako hráči Kobylis, přiblížil se jim pouze FbK Orlicko-Třebovsko s 33 trestnými minutami.

Za tým nastoupili:

Babilon Daniel (ZČ+PČF), Batěk Jakub (ZČ), Čejka Marek (ZČ), Černý Vojtěch [G] (ZČ), Daníček Jakub (ZČ), Filip Ondřej (ZČ+PD+PČF), Havlíček Daniel (ZČ+PD), Hrdlička Jan (ZČ+PD+PČF), Chlum Dominik (ZČ+PČF), Janeba Filip (ZČ+PD+PČF), Jeřábek Marek (ZČ+PČF), Klouda Tomáš (ZČ+PD+PČF), Kobliha Lukáš (ZČ), Kočí Ondřej (ZČ+PD+PČF), Komorný Vít (ZČ+PD), Kračman Jiří (ZČ+PČF), Kropík Adam (ZČ+PD+PČF), Kudrnáč Ondřej [G] (ZČ+PD+PČF), McIntosh Alexander (ZČ+PD+PČF), Mühlbach David (ZČ+PČF), Nouzák Boris (ZČ+PD+PČF), Paldus Šimon (ZČ+PD+PČF), Paleček Marek [G] (ZČ+PD+PČF), Panenka Lukáš (ZČ+PD+PČF), Pozler Jan (ZČ+PD), Press Vojtěch (ZČ+PČF), Procházka Tomáš (ZČ), Semerád Antonín (ZČ+PČF), Semerád Vojtěch (ZČ+PD), Šimáček Vojtěch (ZČ+PD+PČF), Šindelář Radek (ZČ+PD+PČF), Šteffel Jakub [G] (ZČ+PČF), Vavřínek Petr (ZČ+PČF), Víšek Matěj (ZČ)

Pozn.: G – brankář; ZČ – základní část, PD – play-down, PČF – Pohár Českého florbalu

Trenéři

Havlíček Daniel (ZČ), Hrdlička Jan (ZČ+PD+PČF), Jeřábek Marek (ZČ), Kobliha Lukáš (ZČ+PČF), Kočí Ondřej (ZČ), Malina Ctirad (ZČ+PD), Paldus Šimon (PČF), Zahradník Tomáš (ZČ)

Pozn.: G – brankář; ZČ – základní část, PD – play-down, PČF – Pohár Českého florbalu

Tabulka – Národní liga, skupina západ – základní část – 22 kol

#

Tým

Z

V

VP

PP

P

B

BV

BO

BR

Konečné umístění, soupeři v play-off, play-down, baráži

1.

BUTCHIS

22

18

3

1

0

61

205

93

112

1. – Finále – T.B.C. LUCERN Králův Dvůr / FAT PIPE Traverza Mukařov / FbC Plzeň

2.

Panthers Praha

22

18

0

0

4

54

209

113

96

3. - 4. – Semifinále – ASK Orka Čelákovice / FbC Plzeň

3.

FbC Plzeň

22

8

8

2

4

42

143

122

21

2. – Finále – SK Florbal Benešov / Panthers Praha / BUTCHIS

4.

Florbal Primátor Náchod

22

12

1

3

6

41

137

129

8

5. - 8. – Čtvrtfinále – FAT PIPE Traverza Mukařov

5.

SK Florbal Benešov

22

13

0

1

8

40

154

127

27

5. - 8. – Čtvrtfinále – FbC Plzeň

6.

ASK Orka Čelákovice

22

11

0

3

8

36

154

130

24

5. - 8. – Čtvrtfinále – Panthers Praha

7.

FAT PIPE Traverza Mukařov

22

11

1

1

9

36

118

103

15

3. - 4. – Semifinále – Florbal Primátor Náchod / BUTCHIS

8.

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr

22

7

4

0

11

29

130

157

-27

5. - 8. – Čtvrtfinále – BUTCHIS

9.

Wizards SO Praha 10

22

6

1

2

13

22

133

191

-58

11. - 12. – Play-down (sestup) – SK BIVOJ LITVÍNOV

10.

TJ Turnov

22

5

1

2

14

19

96

163

-67

9. - 10. – Baráž (nesestoupil) – Florbal TJ Kobylisy / FBC DDM Kati Kadaň

11.

Florbal TJ Kobylisy

22

2

0

2

18

8

102

161

-59

11. - 12. – Play-down (sestup) – TJ Trutnov

12.

SK BIVOJ LITVÍNOV

22

1

1

3

17

8

108

200

-92

9. - 10. – Baráž (sestup) – Wizards SO Praha 10 / Sokol Rudná

Pozn.: Z – počet zápasů; V – výhry; VP – výhry v prodloužení (po samostatných nájezdech); PP – prohry v prodloužení (po samostatných nájezdech); P – prohry; B – body; BV – vstřelené branky; BO – obdržené branky; BR – brankový rozdíl

Výsledky našich zápasů – Národní liga, skupina západ – základní část

12.9.2021

Florbal TJ Kobylisy

vs.

Panthers Praha

3:4

Online

Zápis

19.9.2021

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr

vs.

Florbal TJ Kobylisy

5:2

Online

Zápis

26.9.2021

Florbal TJ Kobylisy

vs.

BUTCHIS

3:5

Online

Zápis

3.10.2021

SK BIVOJ LITVÍNOV

vs.

Florbal TJ Kobylisy

5:8

Online

Zápis

10.10.2021

Florbal TJ Kobylisy

vs.

FAT PIPE Traverza Mukařov

4:0

Online

Zápis

17.10.2021

Florbal Primátor Náchod

vs.

Florbal TJ Kobylisy

8:2

Online

Zápis

24.10.2021

Florbal TJ Kobylisy

vs.

TJ Turnov

2:5

Online

Zápis

31.10.2021

SK Florbal Benešov

vs.

Florbal TJ Kobylisy

8:7

Online

Zápis

7.11.2021

Florbal TJ Kobylisy

vs.

FbC Plzeň

4:5pn

Online

Zápis

14.11.2021

Florbal TJ Kobylisy

vs.

ASK Orka Čelákovice

2:6

Online

Zápis

20.11.2021

Wizards SO Praha 10

vs.

Florbal TJ Kobylisy

9:4

Online

Zápis

28.11.2021

Florbal TJ Kobylisy

vs.

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr

7:8

Online

Zápis

4.12.2021

BUTCHIS

vs.

Florbal TJ Kobylisy

8:5

Online

Zápis

12.12.2021

Florbal TJ Kobylisy

vs.

SK BIVOJ LITVÍNOV

7:9

Online

Zápis

19.12.2021

FAT PIPE Traverza Mukařov

vs.

Florbal TJ Kobylisy

8:4

Online

Zápis

9.1.2022

Florbal TJ Kobylisy

vs.

Florbal Primátor Náchod

4:5

Online

Zápis

30.1.2022

FbC Plzeň

vs.

Florbal TJ Kobylisy

8:7p

Online

Zápis

5.2.2022

ASK Orka Čelákovice

vs.

Florbal TJ Kobylisy

13:2

Online

Zápis

8.2.2022

TJ Trutnov

vs.

Florbal TJ Kobylisy

9:6

Online

Zápis

13.2.2022

Florbal TJ Kobylisy

vs.

Wizards SO Praha 10

6:14

Online

Zápis

18.2.2022

Florbal TJ Kobylisy

vs.

SK Florbal Benešov

5:9

Online

Zápis

20.2.2022

Panthers Praha

vs.

Florbal TJ Kobylisy

10:8

Online

Zápis

Výsledky našich zápasů – Národní liga, skupina západ – play-down

5.3.2022

TJ Trutnov

vs.

Florbal TJ Kobylisy

9:8p

Online

Zápis

Video

6.3.2022

TJ Trutnov

vs.

Florbal TJ Kobylisy

3:2pn

Online

Zápis

Video

12.3.2022

Florbal TJ Kobylisy

vs.

TJ Trutnov

5:10

Online

Zápis

Video

13.3.2022

Florbal TJ Kobylisy

vs.

TJ Trutnov

5:3

Online

Zápis

Video

19.3.2022

TJ Trutnov

vs.

Florbal TJ Kobylisy

6:7

Online

Zápis

Video

26.3.2022

Florbal TJ Kobylisy

vs.

TJ Trutnov

3:6

Online

Zápis

Video

Pozn.: p – rozhodnuto v prodloužení; pn – rozhodnuto po samostatných nájezdech

Tabulka – Pohár Českého florbalu

#

Tým

Z

V

VP

R

PP

P

BV

BO

BR

1.

FBŠ SLAVIA Plzeň

8

7

0

0

0

1

86

36

50

2.

Hornets Brno ZŠ Horní

8

7

0

0

0

1

56

27

29

3.

Orka

9

7

0

0

0

2

65

50

15

4.

Panthers Praha

7

6

0

0

0

1

93

40

53

5.

AC Sparta Praha

7

6

0

0

0

1

61

30

31

6.

Asper Šumperk

7

6

0

0

0

1

47

22

25

7.

Sokol Ivanovice na Hané

8

6

0

0

0

2

51

46

5

8.

1. SC Vítkovice

6

5

1

0

0

0

60

22

38

9.

Tatran Střešovice

6

5

0

0

1

0

67

18

49

10.

FBC Třinec

7

5

0

1

0

1

44

24

20

11.

SK K2 Prostějov

6

5

0

0

0

1

54

19

35

12.

FBC ROKYCANY

6

5

0

0

0

1

56

23

33

13.

FBC DOŠWICH MILEVSKO

6

5

0

0

0

1

57

24

33

14.

FTC Vysoké Mýto

6

5

0

0

0

1

60

29

31

15.

Florbalová akademie MB

6

5

0

0

0

1

32

13

19

16.

1. FBK Eagles Orlová

6

5

0

0

0

1

39

21

18

17.

FBŠ Všestary

7

5

0

0

0

2

47

33

14

18.

Aligators

6

5

0

0

0

1

51

39

12

19.

FLORBAL LITOMYŠL

7

4

0

1

0

2

38

31

7

20.

BLACK ANGELS

6

4

0

0

1

1

43

37

6

21.

Fbc Strakonice

6

4

0

0

0

2

75

42

33

22.

FbC Plzeň

5

4

0

0

0

1

37

20

17

23.

FBC Slavia Praha

6

4

0

0

0

2

44

28

16

24.

TJ Slovan Havířov

6

4

0

0

0

2

36

22

14

25.

SPORT CLUB Klatovy

6

4

0

0

0

2

40

26

14

26.

Kralupy Wolves

5

4

0

0

0

1

42

35

7

27.

FBC DDM Kadaň

6

4

0

0

0

2

40

40

0

28.

FbC Barracudas Slaný

7

4

0

0

0

3

43

54

-11

29.

Hippos Žďár n/S.

6

3

1

0

0

2

35

28

7

30.

FBS Olomouc

6

3

0

1

0

2

34

21

13

31.

Snipers Třebíč

6

3

0

0

1

2

26

25

1

32.

FbK Orlicko-Třebovsko

6

3

0

1

0

2

23

24

-1

33.

Spartak Pelhřimov

5

3

0

0

0

2

33

15

18

34.

Floorball Club FALCON

5

3

0

0

0

2

37

19

18

35.

TJ Sokol Koberovy

5

3

0

0

0

2

33

21

12

36.

Florbal Náchod

4

3

0

0

0

1

21

10

11

37.

FbC Hradec Králové

4

3

0

0

0

1

30

19

11

38.

FBC Přerov

7

3

0

0

0

4

45

35

10

39.

FD Teplice

5

3

0

0

0

2

36

27

9

40.

FBC OSTRAVA

4

3

0

0

0

1

23

20

3

41.

FLORBAL CHODOV

5

3

0

0

0

2

32

30

2

42.

FBC Liberec

5

3

0

0

0

2

37

36

1

43.

SK BIVOJ LITVÍNOV

5

3

0

0

0

2

29

30

-1

44.

FBC Draci

7

2

1

1

0

3

37

40

-3

45.

FBC Mohelnice

5

3

0

0

0

2

18

22

-4

46.

FBC Český Těšín

6

3

0

0

0

3

30

42

-12

47.

TJ Sokol Dobříš

7

3

0

0

0

4

28

44

-16

48.

FbK Horní Suchá

5

2

0

2

0

1

33

13

20

49.

PANTHERS OTROKOVICE

5

2

1

0

0

2

25

33

-8

50.

SFK Kozel

5

2

0

1

0

2

28

22

6

51.

TJ Hodonice

5

2

0

1

0

2

28

23

5

52.

SK Jihlava

5

2

0

0

1

2

21

19

2

53.

Orel Orlice

6

2

0

1

0

3

22

24

-2

54.

Florbal Kuřim

5

2

0

1

0

2

19

21

-2

55.

Florbal MB

3

2

0

0

0

1

39

13

26

56.

FBK Sršni

5

2

0

0

0

3

30

21

9

57.

TJ Kobylisy

3

2

0

0

0

1

22

17

5

58.

Orel Dolní Bojanovice

5

2

0

0

0

3

24

24

0

59.

FBC Česká Lípa

4

2

0

0

0

2

27

28

-1

60.

Start98 Kunratice

4

2

0

0

0

2

24

27

-3

61.

TJ Sokol Jaroměř

4

2

0

0

0

2

19

23

-4

62.

FBC Letka

3

2

0

0

0

1

16

20

-4

63.

TJ Sokol Lanžhot

5

2

0

0

0

3

22

27

-5

64.

VSK VUT Brno

5

2

0

0

0

3

25

31

-6

65.

Blue Horses Stochov

6

2

0

0

0

4

37

49

-12

66.

Florbal Soběslav

5

2

0

0

0

3

25

39

-14

67.

SK Meťák České Budějovice

5

2

0

0

0

3

38

54

-16

68.

F.A.T.R.

7

1

1

1

0

4

27

44

-17

69.

SK Domaslavice

5

2

0

0

0

3

17

34

-17

70.

FbŠ Bohemians

3

1

1

0

0

1

24

22

2

71.

FBŠ Hattrick Brno

3

1

0

0

1

1

18

13

5

72.

TJ Centropen Dačice

5

1

0

1

0

3

21

17

4

73.

FBK Jičín

2

1

0

0

1

0

13

10

3

74.

Sklo Bohemia Světlá n/S

5

1

0

1

0

3

23

30

-7

75.

T.B.C. Králův Dvůr

2

1

0

0

0

1

10

9

1

76.

Bulldogs Brno

3

1

0

0

0

2

14

14

0

77.

TJ Turnov

2

1

0

0

0

1

4

5

-1

78.

TJ Sokol Frenštát p.R.

5

1

0

0

0

4

23

31

-8

79.

FBC SLOVÁCKO

5

1

0

0

0

4

18

28

-10

80.

Orel Rtyně v Podkrkonoší

5

1

0

0

0

4

15

27

-12

81.

FbC Frýdek-Místek

5

1

0

0

0

4

14

32

-18

82.

FBC Vipers Most

5

1

0

0

0

4

25

44

-19

83.

ASK Lovosice - LFP

5

1

0

0

0

4

18

37

-19

84.

BK REAL ROUDNICE n/L

5

1

0

0

0

4

32

55

-23

85.

KC Okříšky

5

1

0

0

0

4

32

56

-24

86.

FBC Česká Skalice

5

1

0

0

0

4

16

51

-35

87.

PALERMO PŘÍBRAM

5

1

0

0

0

4

16

71

-55

88.

SOKOL Pardubice

3

0

1

0

0

2

10

14

-4

89.

Kanonýři Kladno

3

0

1

0

0

2

13

22

-9

90.

TJ Sokol Královské Vinohrady

3

0

1

0

0

2

15

26

-11

91.

Florbal Ústí

3

0

0

0

1

2

20

25

-5

92.

TJ Znojmo

3

0

0

0

1

2

10

18

-8

93.

SCC SEMILY

4

0

0

1

0

3

16

31

-15

94.

Greyhounds Plzeň

5

0

0

1

0

4

14

36

-22

95.

FBC GEPARDI BRNO

4

0

0

1

0

3

15

39

-24

96.

Florbal Chomutov

3

0

0

0

1

2

10

42

-32

97.

SK Florbal Benešov

1

0

0

0

0

1

5

6

-1

98.

Spartak Hluk

1

0

0

0

0

1

7

9

-2

99.

BUTCHIS

1

0

0

0

0

1

6

8

-2

100.

FBK Atlas Blansko

1

0

0

0

0

1

4

6

-2

101.

Slovan J.Hradec

1

0

0

0

0

1

1

3

-2

102.

TJ Lokomotiva Louny

1

0

0

0

0

1

3

7

-4

103.

TBC Horoměřice

4

0

0

0

0

4

12

17

-5

104.

Florbal Vsetín

1

0

0

0

0

1

5

10

-5

105.

FB Hurrican Karlovy Vary

3

0

0

0

0

3

11

23

-12

106.

FBC Pitbulls Kolín

4

0

0

0

0

4

20

46

-26

107.

FBK Valašské Meziříčí

4

0

0

0

0

4

7

47

-40

108.

Florbal Židenice

4

1

0

0

0

3

13

21

-8

109.

OLYMP FLORBAL

4

1

0

0

0

3

19

30

-11

110.

TEXAS LONGHORNS

4

1

0

0

0

3

13

29

-16

111.

Saros Olomouc

4

1

0

0

0

3

8

29

-21

112.

ASK Bystřice n.P.

4

1

0

0

0

3

12

35

-23

113.

TJ SOKOL LETOVICE

4

0

0

1

0

3

11

31

-20

114.

Florbal Kladno

4

0

0

1

0

3

15

37

-22

115.

FBC SLAVKOV

4

0

0

1

0

3

11

33

-22

116.

FBC Lipník

4

0

0

0

0

4

11

30

-19

117.

Sokol Chrudim

4

0

0

0

0

4

14

35

-21

118.

FBC UNHOŠŤ

4

0

0

0

0

4

15

39

-24

Pozn.: Z – počet zápasů; V – výhry; VP – výhry v prodloužení (po samostatných nájezdech); R – remízy; PP – prohry v prodloužení (po samostatných nájezdech); P – prohry; BV – vstřelené branky; BO – obdržené branky; BR – brankový rozdíl

Výsledky našich zápasů – Pohár Českého florbalu

5.9.2021

FBC DOŠWICH MILEVSKO

vs.

Florbal TJ Kobylisy

4:7

Online

Zápis

28.9.2021

TJ Sokol Dobříš

vs.

Florbal TJ Kobylisy

2:6

Online

Zápis

13.10.2021

Kralupy Wolves

vs.

Florbal TJ Kobylisy

11:9

Online

Zápis

Video