Související zápasy

FbK Kobylisy
SOKOLI PardubiceFbK Kobylisy
12 : 1(2:0 - 4:1 - 6:0)
so 11. 9. 2021 13:00 @ SH TJ Náchod, Dorostenci - 1. liga dorostenců - skupina B – 8XK1-B, 2
FbK KobylisyFlorbal Primátor Náchod
4 : 9(0:2 - 2:3 - 2:4)
so 11. 9. 2021 16:00 @ SH TJ Náchod, Dorostenci - 1. liga dorostenců - skupina B – 8XK1-B, 2
FbK KobylisyFAT PIPE Start98 Kunratice
3 : 3(1:2 - 1:0 - 1:1)
ne 26. 9. 2021 14:30 @ SH Dašická Pardubice, Dorostenci - 1. liga dorostenců - skupina B – 8XK1-B, 4
BUTCHISFbK Kobylisy
10 : 2(2:1 - 5:0 - 3:1)
ne 26. 9. 2021 10:00 @ SH Dašická Pardubice, Dorostenci - 1. liga dorostenců - skupina B – 8XK1-B, 4
BUTCHISFbK Kobylisy
6 : 3(2:1 - 0:1 - 4:1)
so 9. 10. 2021 13:00 @ SH ZŠ Kunratice, Dorostenci - 1. liga dorostenců - skupina B – 8XK1-B, 6
FbK KobylisyPředvýběr.CZ Florbal MB Black
3 : 13(2:1 - 1:5 - 0:7)
so 9. 10. 2021 16:00 @ SH ZŠ Kunratice, Dorostenci - 1. liga dorostenců - skupina B – 8XK1-B, 6
FbK KobylisyFAT PIPE Start98 Kunratice
2 : 7(0:4 - 2:1 - 0:2)
so 23. 10. 2021 10:00 @ SH ZŠ Kunratice, Dorostenci - 1. liga dorostenců - skupina B – 8XK1-B, 8
FbC Hradec KrálovéFbK Kobylisy
10 : 2(4:0 - 5:1 - 1:1)
so 23. 10. 2021 13:00 @ SH ZŠ Kunratice, Dorostenci - 1. liga dorostenců - skupina B – 8XK1-B, 8
BUTCHISFbK Kobylisy
8 : 0(0:0 - 5:0 - 3:0)
so 6. 11. 2021 10:00 @ SH VŠE, Dorostenci - 1. liga dorostenců - skupina B – 8XK1-B, 10
FbK KobylisyFAT PIPE Start98 Kunratice
5 : 4(1:0 - 1:2 - 3:2)
so 6. 11. 2021 13:00 @ SH VŠE, Dorostenci - 1. liga dorostenců - skupina B – 8XK1-B, 10
81_20220513_221022.png

Dorostenci - Ohlédnutí za sezónou 2021-22

Dorostenci – Sezóna 2021 / 2022 – 1. liga dorostenců, skupina B

Dorostenci po dvouleté pauze nastoupili v první lize dorostu. Úplně nový tým se za začátku dost trápil, ale postupem času se herně zlepšoval což ocenili i soupeři. Kluci sice nepostoupili z koše B, ale herní vzestup byl viditelný. Nejlepší turnaj odehráli kluci hned po novém roce v Hradci Králové, kde domácí tým porazili a herně předčili i Českou Lípu. Největším trápením však bylo proměňování gólovek. Tým táhli především kapitán Dostál, Rychetský a McIntosh.

Za tým nastoupili:

Auermüller Tomáš (ZČ), Bydžovský Lukáš [G] (ZČ+PO), Dostál Marek (ZČ+PO), Holas Jakub (ZČ), Hubička Matěj (ZČ), Janeček Petr (ZČ), Jirásková Alice (ZČ+PO), Kobliha Filip (ZČ+PO), Kořínek Matěj (ZČ), Král Matěj (ZČ+PO), Kymla Jáchym (ZČ+PO), Matoušek Jakub (ZČ), McIntosh Mark (ZČ), Metelka Bartoloměj (ZČ+PO), Molčan Daniel [G] (ZČ+PO), Rosen Vojtěch (ZČ+PO), Roubík Daniel (ZČ), Rychetský Tadeáš (ZČ+PO), Scott Jakub (ZČ), Slaný Adam (ZČ), Šindelář Šimon (ZČ), Zabloudil Petr (ZČ+PO), Zahradník Tomáš (ZČ+PO)

Pozn.:  ZČ – v základní části, PO – v play-off, G – brankář

Trenéři

Havlíček Daniel (ZČ), Paleček Marek (ZČ), Voves Pavel (ZČ), Zahradník Tomáš (ZČ+PO)

Pozn.: ZČ – v základní části, PO – v play-off

Tabulka – základní část – košový systém – 23 kol

#

Tým

Z

V

R

P

B

BV

BO

BR

Konečné umístění, soupeři v play-off

1.

FbŠ Bohemians DDM Praha 7

24

16

3

5

10

146

91

55

6. – play-off – FbC Hradec Králové / Prague Tigers / 1. SC TEMPISH Vítkovice

2.

FBC Liberec

24

16

2

6

9

183

115

68

17. – play-off – Předvýběr.CZ Florbal MB Black / Florbal Primátor Náchod

3.

Florbal Primátor Náchod

24

14

3

7

6

163

110

53

4. – play-off – Viking TJ Kobylisy / SOKOLI Pardubice / FBC Liberec / TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons

4.

FbC Hradec Králové

24

10

1

13

4

116

152

-36

19. – play-off – BUTCHIS / FbŠ Bohemians DDM Praha 7

5.

FAT PIPE Start98 Kunratice

24

5

2

17

0

90

163

-73

45. – play-off – SOKOLI Pardubice

6.

Předvýběr.CZ Florbal MB Black

24

10

3

11

9

155

125

30

23. – play-off – FBC Česká Lípa / FBC Liberec

7.

BUTCHIS

24

8

3

13

8

134

139

-5

46. – play-off – FbC Hradec Králové

8.

SOKOLI Pardubice

24

16

1

7

6

186

141

45

12. – play-off – FAT PIPE Start98 Kunratice / Florbal Primátor Náchod

9.

FBC Česká Lípa

24

10

2

12

4

133

165

-32

48. – play-off – Předvýběr.CZ Florbal MB Black

10.

Viking TJ Kobylisy

24

4

2

18

1

74

179

-105

39. – play-off – Florbal Primátor Náchod

Pozn.: Z – počet zápasů; V – výhry; R – remízy; P – prohry; B – body; BV – vstřelené branky; BO – obdržené branky; BR – brankový rozdíl

Tabulka – Play-off – společné pro týmy skupin A, B, C a D

#

Tým

Z

V

R

P

B

BV

BO

BR

Skupina/počet týmů ve skupině a umístění ve skupině v základní části

1.

Tatran Střešovice

8

7

0

0

22

51

23

28

C/13 – 3.

2.

ACEMA Sparta Praha UNYP

8

5

1

0

20

53

20

33

C/13 – 2.

3.

1. SC TEMPISH Vítkovice

8

5

1

1

17

46

24

22

D/15 – 1.

4.

Florbal Primátor Náchod

8

5

1

1

17

47

37

10

B/10 – 3.

5.

TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons

8

4

2

2

14

39

37

2

C/13 – 1.

6.

FbŠ Bohemians DDM Praha 7

6

4

1

1

13

52

22

30

B/10 – 1.

7.

BLACK ANGELS YONEX

6

4

0

2

12

48

23

25

C/13 – 7.

8.

FAT PIPE FLORBAL CHODOV

6

4

0

2

12

41

26

15

A/13 – 1.

9.

Panthers Praha

4

3

0

0

10

23

19

4

A/13 – 6.

10.

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

6

3

0

3

9

32

20

12

D/15 – 3.

11.

Zlín Lions

4

3

0

1

9

17

9

8

D/15 – 7.

12.

SOKOLI Pardubice

4

2

0

1

8

29

20

9

B/10 – 8.

13.

FBŠ Gorily Plzeň

6

2

0

3

8

25

27

-2

A/13 – 3.

14.

Florbal Ústí

4

2

1

1

7

27

13

14

A/13 – 2.

15.

Bulldogs Brno

4

2

1

1

7

28

15

13

D/15 – 2.

16.

Prague Tigers

6

2

1

3

7

27

48

-21

A/13 – 5.

17.

FBC Liberec

4

2

0

2

6

31

21

10

B/10 – 2.

18.

FBC DOŠWICH MILEVSKO

4

2

0

2

6

32

24

8

C/13 – 8.

19.

FbC Hradec Králové

4

2

0

2

6

24

20

4

B/10 – 4.

20.

TJ Znojmo LAUFEN CZ

4

2

0

2

6

13

13

0

D/15 – 4.

21.

Wizards SO Praha 10

4

2

0

2

6

24

24

0

C/13 – 4.

22.

Fbc Topgal Šternberk

4

2

0

2

6

27

28

-1

D/15 – 6.

23.

Předvýběr.CZ Florbal MB Black

4

2

0

2

6

25

26

-1

B/10 – 6.

24.

FbC Plzeň

4

2

0

2

6

22

29

-7

A/13 – 8.

25.

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava

4

2

0

2

6

13

20

-7

D/15 – 10.

26.

1. SFK Havířov

4

2

0

2

6

12

21

-9

D/15 – 11.

27.

FbC Písek

4

2

0

2

6

17

27

-10

C/13 – 5.

28.

FBC Kutná Hora

4

2

0

2

6

18

30

-12

C/13 – 11.

29.

FBŠ Hummel Hattrick Brno

4

1

2

1

5

25

21

4

D/15 – 5.

30.

Torpedo Havířov

4

1

1

2

4

18

23

-5

D/15 – 9.

31.

1. FBC DDM Děčín IV

2

1

0

1

3

9

10

-1

A/13 – 4.

32.

Asper Šumperk

2

1

0

1

3

8

9

-1

D/15 – 8.

33.

SK BIVOJ LITVÍNOV

2

1

0

1

3

7

10

-3

A/13 – 10.

34.

FBŠ SLAVIA Plzeň

4

1

0

3

3

18

28

-10

A/13 – 11.

35.

Florbal Chomutov

2

0

1

1

1

10

11

-1

A/13 – 7.

36.

Florbal Vsetín

2

0

1

1

1

9

18

-9

D/15 – 13.

37.

FBS Olomouc

2

0

0

2

0

4

8

-4

D/15 – 15.

38.

FD Teplice

2

0

0

2

0

8

13

-5

A/13 – 12.

39.

Viking TJ Kobylisy

2

0

0

2

0

6

11

-5

B/10 – 10.

40.

Kanonýři Kladno

2

0

0

2

0

4

9

-5

A/13 – 13.

41.

Snipers Třebíč

2

0

0

2

0

8

15

-7

C/13 – 13.

42.

FBC Štíři Č. Budějovice

2

0

0

2

0

6

13

-7

C/13 – 6.

43.

FB Hurrican Karlovy Vary

2

0

0

2

0

10

18

-8

A/13 – 9.

44.

PANTHERS OTROKOVICE

2

0

0

2

0

3

12

-9

D/15 – 14.

45.

FAT PIPE Start98 Kunratice

2

0

0

2

0

6

16

-10

B/10 – 5.

46.

BUTCHIS

2

0

0

2

0

6

18

-12

B/10 – 7.

47.

Hippos Žďár n/S.

2

0

0

2

0

4

17

-13

C/13 – 9.

48.

FBC Česká Lípa

2

0

0

2

0

5

19

-14

B/10 – 9.

49.

TJ Centropen Dačice

2

0

0

2

0

5

21

-16

C/13 – 12.

50.

FBC SLOVÁCKO

2

0

0

2

0

6

24

-18

D/15 – 12.

51.

emro SK Jihlava

2

0

0

2

0

6

24

-18

C/13 – 10.

Pozn.: Z – počet zápasů; V – výhry; R – remízy; P – prohry; B – body; BV – vstřelené branky; BO – obdržené branky; BR – brankový rozdíl

Výsledky našich zápasů – základní část

11.9.2021

SOKOLI Pardubice

vs.

Viking TJ Kobylisy

12:1

Online

Zápis

11.9.2021

Viking TJ Kobylisy

vs.

Florbal Primátor Náchod

4:9

Online

Zápis

26.9.2021

Viking TJ Kobylisy

vs.

FAT PIPE Start98 Kunratice

3:3

Online

Zápis

26.9.2021

BUTCHIS

vs.

Viking TJ Kobylisy

10:2

Online

Zápis

9.10.2021

BUTCHIS

vs.

Viking TJ Kobylisy

6:3

Online

Zápis

9.10.2021

Viking TJ Kobylisy

vs.

Předvýběr.CZ Florbal MB Black

3:13

Online

Zápis

23.10.2021

Viking TJ Kobylisy

vs.

FAT PIPE Start98 Kunratice

2:7

Online

Zápis

23.10.2021

FbC Hradec Králové

vs.

Viking TJ Kobylisy

10:2

Online

Zápis

6.11.2021

BUTCHIS

vs.

Viking TJ Kobylisy

8:0

Online

Zápis

6.11.2021

Viking TJ Kobylisy

vs.

FAT PIPE Start98 Kunratice

5:4

Online

Zápis

20.11.2021

FBC Česká Lípa

vs.

Viking TJ Kobylisy

8:3

Online

Zápis

20.11.2021

Viking TJ Kobylisy

vs.

SOKOLI Pardubice

4:13

Online

Zápis

5.12.2021

Viking TJ Kobylisy

vs.

BUTCHIS

6:5

Online

Zápis

5.12.2021

Florbal Primátor Náchod

vs.

Viking TJ Kobylisy

10:3

Online

Zápis

19.12.2021

FbŠ Bohemians DDM Praha 7

vs.

Viking TJ Kobylisy

7:1

Online

Zápis

19.12.2021

Viking TJ Kobylisy

vs.

FAT PIPE Start98 Kunratice

6:4

Online

Zápis

8.1.2022

FBC Česká Lípa

vs.

Viking TJ Kobylisy

10:6

Online

Zápis

8.1.2022

Viking TJ Kobylisy

vs.

FbC Hradec Králové

3:2

Online

Zápis

23.1.2022

FAT PIPE Start98 Kunratice

vs.

Viking TJ Kobylisy

6:5

Online

Zápis

4.2.2022

Viking TJ Kobylisy

vs.

BUTCHIS

4:5

Online

Zápis

12.2.2022

Předvýběr.CZ Florbal MB Black

vs.

Viking TJ Kobylisy

8:2

Online

Zápis

12.2.2022

Viking TJ Kobylisy

vs.

SOKOLI Pardubice

0:8

Online

Zápis

26.2.2022

Viking TJ Kobylisy

vs.

FBC Česká Lípa

2:7

Online

Zápis

26.2.2022

BUTCHIS

vs.

Viking TJ Kobylisy

4:4

Online

Zápis

Výsledky našich zápasů – Play-off

2.3.2022

Florbal Primátor Náchod

vs.

Viking TJ Kobylisy

5:4

Online

Zápis

2.3.2022

Viking TJ Kobylisy

vs.

Florbal Primátor Náchod

2:6

Online

Zápis