Související zápasy

FbK Kobylisy
FbK KobylisyFBC Pitbulls Kolín
3 : 4 sam. náj.(1:0 - 2:3 - 0:0)
so 11. 9. 2021 8:00 @ X3M Arena Barrandov, Muži B - Regionální liga mužů - skupina 3 – 3XM5, 1
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr BFbK Kobylisy
5 : 4(1:0 - 0:4 - 4:0)
so 11. 9. 2021 11:00 @ X3M Arena Barrandov, Muži B - Regionální liga mužů - skupina 3 – 3XM5, 1
SSK Future BarrandovFbK Kobylisy
7 : 4(2:0 - 3:0 - 2:4)
ne 31. 10. 2021 13:30 @ Hala Borky, Muži B - Regionální liga mužů - skupina 3 – 3XM5, 8
FbK KobylisyOLYMP FLORBAL
5 : 3(1:0 - 2:1 - 2:2)
ne 31. 10. 2021 16:30 @ Hala Borky, Muži B - Regionální liga mužů - skupina 3 – 3XM5, 8
FbK KobylisyFlorbal Team Sokol Nebušice
5 : 6(3:2 - 1:2 - 1:2)
ne 7. 11. 2021 16:30 @ TJ Sokol Vinohrady, Muži B - Regionální liga mužů - skupina 3 – 3XM5, 5
FbC Barracudas SlanýFbK Kobylisy
10 : 6(2:2 - 3:0 - 5:4)
ne 7. 11. 2021 13:30 @ TJ Sokol Vinohrady, Muži B - Regionální liga mužů - skupina 3 – 3XM5, 5
FBC Pitbulls KolínFbK Kobylisy
7 : 8(4:5 - 2:1 - 1:2)
ne 21. 11. 2021 13:30 @ TJ Radlice, Muži B - Regionální liga mužů - skupina 3 – 3XM5, 10
FbK KobylisyIBK Kubánský Klan
7 : 6(3:3 - 2:3 - 2:0)
ne 21. 11. 2021 16:30 @ TJ Radlice, Muži B - Regionální liga mužů - skupina 3 – 3XM5, 10
FbK KobylisyFbŠ Bohemians B
5 : 0(0:0 - 1:0 - 4:0)
so 4. 12. 2021 9:00 @ SH Stochov, Muži B - Regionální liga mužů - skupina 3 – 3XM5, 11
BLACK ANGELS B BENFICAFbK Kobylisy
2 : 4(2:0 - 0:1 - 0:3)
so 4. 12. 2021 12:00 @ SH Stochov, Muži B - Regionální liga mužů - skupina 3 – 3XM5, 11
80_20220513_210816.png

Muži B - Ohlédnutí za sezónou 2021-22

Muži B – Sezóna 2021 / 2022 – Regionální liga mužů, skupina 3

Mužské béčko letos prožilo hororovou sezonu, kde se promítl především přístup hráčů k tréninkům. Body do tabulky přibývaly pomalu a sestava se "lepila" složitě. První povedený turnaj přišel až koncem listopadu, kdy na pomoc přišli hráči z áčka. Kluci se mohli v brance opřít o Jirku Kramla a v útoku (pokud se sešlo) především o trio Zíka, Hrdlička a Havlíček. Sezona nakonec skončila naštěstí záchranou, ale spokojený nemůže být nikdo.

Za tým nastoupili:

Bajer Vojtěch, Batěk Jakub, Dohnal Petr, Filip Ondřej, Havlíček Daniel, Hrdlička Jan, Chlum Dominik, Janata Ondřej, Jeřábek Marek, Klouda Tomáš, Kobliha Lukáš, Kračman Jiří, Kraml Jiří [G] , Kropík Adam, Kudrnáč Ondřej [G] , Kutil Miroslav, Ledvinka David, Lubina Jan, McIntosh Alexander, Michálek Dalibor, Mühlbach David, Neužil Ondřej, Nouzák Boris, Panenka Lukáš, Parduba Lukáš, Pozler Jan, Press Tomáš, Press Vojtěch, Procházka Pavel, Procházka Tomáš, Šindelář Radek, Víšek Matěj, Wagner Petr, Zíka Jakub, Železný Šimon

Trenéři

Havlíček Daniel, Jeřábek Marek, Kobliha Lukáš

Tabulka – 26 kol

#

Tým

Z

V

VSN

PSN

P

B

BV

BO

BR

1.

FbC Barracudas Slaný

24

24

0

0

0

72

237

83

154

2.

BLACK ANGELS B BENFICA

24

16

1

0

7

50

177

131

46

3.

TJ Sokol Královské Vinohrady C

24

14

1

1

8

45

123

108

15

4.

SSK Future Barrandov

24

14

0

1

9

43

133

104

29

5.

Wizards SO Praha 10 B

24

10

4

1

9

39

141

151

-10

6.

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B

24

12

0

0

12

36

128

139

-11

7.

Florbal Team Sokol Nebušice

24

10

2

1

11

35

130

145

-15

8.

FBC Pitbulls Kolín

24

9

2

0

13

31

138

156

-18

9.

Florbal TJ Kobylisy B

24

8

1

2

13

28

120

138

-18

10.

FbŠ Bohemians B

24

8

0

2

14

26

137

166

-29

11.

OLYMP FLORBAL

24

7

1

3

13

26

120

139

-19

12.

IBK Kubánský Klan

24

8

0

1

15

25

156

176

-20

13.

FKÚ Ovocné Báze

24

4

0

0

20

12

92

196

-104

Pozn.: Z – počet zápasů; V – výhry; VSN – výhry v prodloužení po samostatných nájezdech; PSN – prohry po samostatných nájezdech; P – prohry; B – body; BV – vstřelené branky; BO – obdržené branky; BR – brankový rozdíl

Výsledky našich zápasů

11.9.2021

Florbal TJ Kobylisy B

vs.

FBC Pitbulls Kolín

3:4pn

Online

Zápis

11.9.2021

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B

vs.

Florbal TJ Kobylisy B

5:4

Online

Zápis

31.10.2021

SSK Future Barrandov

vs.

Florbal TJ Kobylisy B

7:4

Online

Zápis

31.10.2021

Florbal TJ Kobylisy B

vs.

OLYMP FLORBAL

5:3

Online

Zápis

7.11.2021

FbC Barracudas Slaný

vs.

Florbal TJ Kobylisy B

10:6

Online

Zápis

7.11.2021

Florbal TJ Kobylisy B

vs.

Florbal Team Sokol Nebušice

5:6

Online

Zápis

21.11.2021

FBC Pitbulls Kolín

vs.

Florbal TJ Kobylisy B

7:8

Online

Zápis

21.11.2021

Florbal TJ Kobylisy B

vs.

IBK Kubánský Klan

7:6

Online

Zápis

4.12.2021

Florbal TJ Kobylisy B

vs.

FbŠ Bohemians B

5:0

Online

Zápis

4.12.2021

BLACK ANGELS B BENFICA

vs.

Florbal TJ Kobylisy B

2:4

Online

Zápis

8.1.2022

Florbal TJ Kobylisy B

vs.

Wizards SO Praha 10 B

4:7

Online

Zápis

14.1.2022

TJ Sokol Královské Vinohrady C

vs.

Florbal TJ Kobylisy B

6:3

Online

Zápis

31.1.2022

IBK Kubánský Klan

vs.

Florbal TJ Kobylisy B

6:10

Online

Zápis

6.2.2022

Florbal TJ Kobylisy B

vs.

FbC Barracudas Slaný

2:9

Online

Zápis

6.2.2022

OLYMP FLORBAL

vs.

Florbal TJ Kobylisy B

5:8

Online

Zápis

20.2.2022

Florbal Team Sokol Nebušice

vs.

Florbal TJ Kobylisy B

6:5pn

Online

Zápis

20.2.2022

Florbal TJ Kobylisy B

vs.

SSK Future Barrandov

1:6

Online

Zápis

5.3.2022

FbŠ Bohemians B

vs.

Florbal TJ Kobylisy B

7:5

Online

Zápis

5.3.2022

Florbal TJ Kobylisy B

vs.

Wizards SO Praha 10 B

4:8

Online

Zápis

19.3.2022

Florbal TJ Kobylisy B

vs.

TJ Sokol Královské Vinohrady C

6:5pn

Online

Zápis

19.3.2022

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B

vs.

Florbal TJ Kobylisy B

6:1

Online

Zápis

21.3.2022

Florbal TJ Kobylisy B

vs.

FKÚ Ovocné Báze

10:5

Online

Zápis

3.4.2022

FKÚ Ovocné Báze

vs.

Florbal TJ Kobylisy B

5:4

Online

Zápis

3.4.2022

Florbal TJ Kobylisy B

vs.

BLACK ANGELS B BENFICA

6:7

Online

Zápis

Pozn.: pn – rozhodnuto po samostatných nájezdech