89_20220816_220712.png

NÁBOROVÁ AKCE - září 2022

POJĎ HRÁT FLORBAL ZA FBK KOBYLISY I TY akce platí po celé září 2022

Po celou dobu měsíce září 2022 budou moci děti ve věku od pěti do patnácti let navštívit tréninky našeho klubu a vyzkoušet si tak populární sport ze školních tělocvičen v profesionálním zázemí. Náborový měsíc v regionu Praha a Středočeský kraj se může uskutečnit díky podpoře ze strany Českého florbalu a jeho lokálního sekretariátu pro Prahu a Středočeský kraj.

Florbal je vzrušující týmový sport založený na rychlosti, technické zdatnosti, disciplíně a bystré mysli. Po celém světě florbal rekreačně hraje několik milionů lidí, mužů i žen, oficiální soutěže pak několik stovek tisíc. Mezi četné přínosy patří zlepšování koordinace, obratnosti a síly, ale také rozvoj týmové spolupráce, sebevědomí a života v kolektivu. Všechny tyto dovednosti jsou velmi důležité i v jiných oblastech života.

Nejlepší cestou jak začít s florbalem, je přijít k nám a začít trénovat pod dohledem vyškolených trenérů, kteří se specializují na florbal, a proto porozumí veškerým potřebám malého florbalisty. Největší výhodou je samozřejmě pravidelný start v ligových soutěžích, kde si mohou děti porovnávat své dovednosti a užívat si kouzla týmového sportu.

DOBRÉ DŮVODY PROČ ZAČÍT

  • FLORBAL JE COOL Děti si užívají příležitost hrát zábavný a vzrušující sport s celou řadou nových a různorodých dovedností, které se při něm naučí.
  • FLORBAL JE TÝMOVÝ SPORT Není nic lepšího, než se stát součástí týmu. Děti se spolu učí zodpovědnosti, důvěře a spolupráci - zkušenostem, které jim vydrží po celý život.
  • FLORBAL JE BEZPEČNÝ SPORT Kontakt je ve florbale povolen jen v minimální míře. Při správném provozování je extrémně bezpečným sportem pro všechny.
  • FLORBAL JE ZPŮSOB ŽIVOTA Florbal spojuje mnoho lidí. Ve městech vznikají velké florbalové rodiny, které společně sdílí všechny skvělé zážitky a vzájemně se podporují.

PÁR ODPOVĚDÍ K PRVNÍMU KROKU

  • ODKDY MOHU HRÁT? / VĚKOVÉ KATEGORIE Ti nejmenší mohou do soutěžních zápasů nastoupit již od pěti let, samotné kategorie jsou pak odstupňovány vždy po dvou letech až do dospělosti. V každé kategorii mohou zpravidla vždy nastupovat hráči až o dva roky mladší. Některé oddíly také přijímají hráče mladší pěti let věku a poskytují jim možnost všeobecné sportovní přípravy. Více zde
  • S ČÍM MOHU HRÁT? / VYBAVENÍ Pro florbal je typická nenáročnost na vybavení hráčů v poli, kteří vedle klasického sportovního oblečení potřebují ke hře pouze florbalku. V našem klubu vyžadujeme u dětí také nošení ochranných brýlí. U brankářů je vybavení mnohem sofistikovanější a patří mezi ně maska, sada nezbytných chráničů a speciální kalhoty. Aby hráči mohli startovat v ligových soutěžích, musí být vybavení (florbalka, maska, ochranné brýle) certifikováno, což jim zajišťuje maximální možnou bezpečnost. Více zde

JAK NA TO

  1. Přijít na trénink - Zde trénujeme & Kdy a jaká kategorie má trénink
  2. Zaregistrovat se do našeho oddílu. Formulář zde
  3. Aktivovat si klubovou aplikaci a zaregistrovat se v ní. Více zde
  4. Registrace nového člena Českého florbalu (bez registrace není možná účast v soutěžích). Formulář zde


Video k náboru - YouTube
Video k náboru - YouTube

Český florbal - Náborová akce
Český florbal - Náborová akce

Související odkazy