září 2023

ACEMA Sparta Praha YELLOWViking TJ Kobylisy
6:5
so 30. 9. 2023 9:00 @ Arena Barrandov, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 1
Floorball Club FALCON blackViking TJ Kobylisy
13:2
so 30. 9. 2023 10:20 @ Arena Barrandov, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 1
Viking TJ KobylisyFBC Kutná Hora - černí
4:10
so 30. 9. 2023 12:20 @ Arena Barrandov, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 1
Viking TJ KobylisyFAT PIPE Traverza Mukařov
3:4
so 30. 9. 2023 13:40 @ Arena Barrandov, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 1

říjen 2023

Viking TJ KobylisyOLYMP FLORBAL Herkules
3:5
ne 15. 10. 2023 10:20 @ Exe Sport Arena, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 2
FAT PIPE Start98 KunraticeViking TJ Kobylisy
10:8
ne 15. 10. 2023 11:40 @ Exe Sport Arena, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 2
FbŠ Bohemians Praha 4 černíViking TJ Kobylisy
8:4
ne 15. 10. 2023 13:00 @ Exe Sport Arena, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 2
Viking TJ KobylisyFAT PIPE FLORBAL CHODOV blue
17:4
ne 15. 10. 2023 14:20 @ Exe Sport Arena, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 2

listopad 2023

Viking TJ KobylisyOrka Čelákovice
5:14
so 4. 11. 2023 9:40 @ SH ZŠ Bítovská, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 3
Viking TJ KobylisyFbŠ Bohemians Praha 4 černí
4:8
so 4. 11. 2023 11:00 @ SH ZŠ Bítovská, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 3
OLYMP FLORBAL HerkulesViking TJ Kobylisy
4:3
so 4. 11. 2023 12:20 @ SH ZŠ Bítovská, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 3
FAT PIPE Traverza MukařovViking TJ Kobylisy
4:2
so 4. 11. 2023 14:20 @ SH ZŠ Bítovská, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 3
Viking TJ KobylisyWizards DDM SO Praha 10 orange
5:7
ne 19. 11. 2023 10:20 @ SH BIOS Čelákovice, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 4
OLYMP FLORBAL PoseidonViking TJ Kobylisy
1:5
ne 19. 11. 2023 11:40 @ SH BIOS Čelákovice, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 4
Prague Tigers GreyViking TJ Kobylisy
7:6
ne 19. 11. 2023 13:00 @ SH BIOS Čelákovice, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 4
Viking TJ KobylisyPředvýběr.CZ Florbal MB White
3:10
ne 19. 11. 2023 14:20 @ SH BIOS Čelákovice, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 4

prosinec 2023

OLYMP FLORBAL HerkulesViking TJ Kobylisy
2:4
ne 3. 12. 2023 9:00 @ Sokol Michle, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 5
FAT PIPE Traverza MukařovViking TJ Kobylisy
2:7
ne 3. 12. 2023 10:20 @ Sokol Michle, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 5
Viking TJ KobylisyFlorbalová akademie MB B
2:4
ne 3. 12. 2023 12:20 @ Sokol Michle, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 5
Viking TJ KobylisyT.J. Sokol Šestajovice
5:4
ne 3. 12. 2023 13:40 @ Sokol Michle, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 5

leden 2024

Viking TJ KobylisyOLYMP FLORBAL Herkules
2:5
so 13. 1. 2024 9:00 @ SH TJ Kobylisy, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 6
T.J. Sokol ŠestajoviceViking TJ Kobylisy
2:7
so 13. 1. 2024 11:00 @ SH TJ Kobylisy, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 6
Viking TJ KobylisyBLACK ANGELS 2014
4:4
so 13. 1. 2024 13:00 @ SH TJ Kobylisy, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 6
Wizards DDM SO Praha 10 orangeViking TJ Kobylisy
0:5
so 13. 1. 2024 15:00 @ SH TJ Kobylisy, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 6
Viking TJ KobylisyFAT PIPE Traverza Chodov
5:5
ne 28. 1. 2024 9:40 @ SH Kostelec nad Černými lesy, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 7
Viking TJ KobylisyFAT PIPE Traverza Mukařov
10:2
ne 28. 1. 2024 11:00 @ SH Kostelec nad Černými lesy, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 7
Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L.Viking TJ Kobylisy
6:5
ne 28. 1. 2024 12:20 @ SH Kostelec nad Černými lesy, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 7
Florbalová akademie MB BViking TJ Kobylisy
3:16
ne 28. 1. 2024 14:20 @ SH Kostelec nad Černými lesy, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 7

březen 2024

Viking TJ KobylisyFlorbal Jesenice
– : –
so 2. 3. 2024 @ SH TJ Kobylisy, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 8
Prague Tigers OrangeViking TJ Kobylisy
– : –
so 2. 3. 2024 @ SH TJ Kobylisy, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 8
Viking TJ KobylisyPrague Tigers Grey
– : –
so 2. 3. 2024 @ SH TJ Kobylisy, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 8
Wizards DDM SO Praha 10 orangeViking TJ Kobylisy
– : –
so 2. 3. 2024 @ SH TJ Kobylisy, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 8
Soupeři a čas závisí na výsledcích předchozího turnajeSoupeři a čas závisí na výsledcích předchozího turnaje
– : –
ne 24. 3. 2024 @ Hala závisí na výsledcích předchozího turnaje, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 9
Soupeři a čas závisí na výsledcích předchozího turnajeSoupeři a čas závisí na výsledcích předchozího turnaje
– : –
ne 24. 3. 2024 @ Hala závisí na výsledcích předchozího turnaje, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 9
Soupeři a čas závisí na výsledcích předchozího turnajeSoupeři a čas závisí na výsledcích předchozího turnaje
– : –
ne 24. 3. 2024 @ Hala závisí na výsledcích předchozího turnaje, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 9
Soupeři a čas závisí na výsledcích předchozího turnajeSoupeři a čas závisí na výsledcích předchozího turnaje
– : –
ne 24. 3. 2024 @ Hala závisí na výsledcích předchozího turnaje, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 9

duben 2024

Soupeři a čas závisí na výsledcích předchozího turnajeSoupeři a čas závisí na výsledcích předchozího turnaje
– : –
so 20. 4. 2024 @ Hala závisí na výsledcích předchozího turnaje, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 10
Soupeři a čas závisí na výsledcích předchozího turnajeSoupeři a čas závisí na výsledcích předchozího turnaje
– : –
so 20. 4. 2024 @ Hala závisí na výsledcích předchozího turnaje, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 10
Soupeři a čas závisí na výsledcích předchozího turnajeSoupeři a čas závisí na výsledcích předchozího turnaje
– : –
so 20. 4. 2024 @ Hala závisí na výsledcích předchozího turnaje, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 10
Soupeři a čas závisí na výsledcích předchozího turnajeSoupeři a čas závisí na výsledcích předchozího turnaje
– : –
so 20. 4. 2024 @ Hala závisí na výsledcích předchozího turnaje, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 10