říjen 2023

Viking TJ KobylisyFbŠ Bohemians DDM Praha 7
4:0
ne 8. 10. 2023 9:30 @ ZŠ Juventa Milovice, Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 1
Viking TJ KobylisyFlorbalová akademie MB- zelení
8:1
ne 8. 10. 2023 10:30 @ ZŠ Juventa Milovice, Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 1
FBC Pitbulls Kolín - zlatíViking TJ Kobylisy
2:2
ne 8. 10. 2023 11:30 @ ZŠ Juventa Milovice, Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 1
FBC Kutná Hora - bílíViking TJ Kobylisy
0:11
ne 8. 10. 2023 13:00 @ ZŠ Juventa Milovice, Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 1
Prague Tigers WhiteViking TJ Kobylisy
0:10
so 21. 10. 2023 9:30 @ ZŠ Jiráskova Benešov, Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 2
Viking TJ KobylisyPředvýběr.CZ Florbal MB White
4:1
so 21. 10. 2023 11:00 @ ZŠ Jiráskova Benešov, Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 2
OC Šestka Tatran StřešoviceViking TJ Kobylisy
1:3
so 21. 10. 2023 12:30 @ ZŠ Jiráskova Benešov, Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 2
Viking TJ KobylisySK Florbal Benešov
3:4
so 21. 10. 2023 13:30 @ ZŠ Jiráskova Benešov, Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 2

listopad 2023

Předvýběr.CZ Florbal MB BlueViking TJ Kobylisy
1:10
ne 12. 11. 2023 9:00 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 3
Prague Tigers Black DDM Praha 6Viking TJ Kobylisy
7:9
ne 12. 11. 2023 10:00 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 3
Viking TJ KobylisyOC Šestka Tatran Střešovice
6:4
ne 12. 11. 2023 11:30 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 3
Viking TJ KobylisyFbŠ Bohemians DDM Praha 7
10:3
ne 12. 11. 2023 12:30 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 3
Viking TJ KobylisyFBC Draci modří
5:1
so 25. 11. 2023 9:00 @ SH TJ Kobylisy, Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 4
DDM Horní Počernice OrkaViking TJ Kobylisy
1:7
so 25. 11. 2023 10:30 @ SH TJ Kobylisy, Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 4
Viking TJ KobylisyFlorbalová akademie MB - modří
2:8
so 25. 11. 2023 12:00 @ SH TJ Kobylisy, Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 4
ACEMA Sparta Praha BLUEViking TJ Kobylisy
4:7
so 25. 11. 2023 13:30 @ SH TJ Kobylisy, Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 4

prosinec 2023

FBC Pitbulls Kolín - černíViking TJ Kobylisy
0:2
ne 10. 12. 2023 9:30 @ ZŠ Zeleneč, Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 5
Viking TJ KobylisyOLYMP FLORBAL Achilles
3:3
ne 10. 12. 2023 11:00 @ ZŠ Zeleneč, Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 5
Prague Tigers OrangeViking TJ Kobylisy
5:6
ne 10. 12. 2023 12:30 @ ZŠ Zeleneč, Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 5
Viking TJ KobylisyPrague Tigers White
4:3
ne 10. 12. 2023 13:30 @ ZŠ Zeleneč, Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 5

leden 2024

Tigers TJ Sokol NehvizdyViking TJ Kobylisy
6:1
so 6. 1. 2024 9:00 @ SH ZŠ Nehvizdy, Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 6
FbŠ Bohemians Praha 4 černíViking TJ Kobylisy
11:4
so 6. 1. 2024 10:00 @ SH ZŠ Nehvizdy, Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 6
Viking TJ KobylisyPrague Tigers White
6:3
so 6. 1. 2024 11:30 @ SH ZŠ Nehvizdy, Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 6
Viking TJ KobylisyOrka Čelákovice
2:2
so 6. 1. 2024 12:30 @ SH ZŠ Nehvizdy, Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 6
FbŠ Bohemians Praha 4 černíViking TJ Kobylisy
4:3
ne 21. 1. 2024 9:00 @ Exe Sport Arena, Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 7
Wizards DDM SO Praha 10 orangeViking TJ Kobylisy
3:1
ne 21. 1. 2024 10:00 @ Exe Sport Arena, Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 7
Viking TJ KobylisyPrague Tigers Orange
3:2
ne 21. 1. 2024 11:30 @ Exe Sport Arena, Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 7
Viking TJ KobylisyFlorbalová akademie MB - modří
1:1
ne 21. 1. 2024 12:30 @ Exe Sport Arena, Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 7

březen 2024

Soupeři a čas závisí na výsledcích předchozího turnajeSoupeři a čas závisí na výsledcích předchozího turnaje
– : –
so 16. 3. 2024 @ Hala závisí na výsledcích předchozího turnaje, Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 8
Soupeři a čas závisí na výsledcích předchozího turnajeSoupeři a čas závisí na výsledcích předchozího turnaje
– : –
so 16. 3. 2024 @ Hala závisí na výsledcích předchozího turnaje, Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 8
Soupeři a čas závisí na výsledcích předchozího turnajeSoupeři a čas závisí na výsledcích předchozího turnaje
– : –
so 16. 3. 2024 @ Hala závisí na výsledcích předchozího turnaje, Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 8
Soupeři a čas závisí na výsledcích předchozího turnajeSoupeři a čas závisí na výsledcích předchozího turnaje
– : –
so 16. 3. 2024 @ Hala závisí na výsledcích předchozího turnaje, Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 8

duben 2024

Soupeři a čas závisí na výsledcích předchozího turnajeSoupeři a čas závisí na výsledcích předchozího turnaje
– : –
ne 7. 4. 2024 @ Hala závisí na výsledcích předchozího turnaje, Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 9
Soupeři a čas závisí na výsledcích předchozího turnajeSoupeři a čas závisí na výsledcích předchozího turnaje
– : –
ne 7. 4. 2024 @ Hala závisí na výsledcích předchozího turnaje, Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 9
Soupeři a čas závisí na výsledcích předchozího turnajeSoupeři a čas závisí na výsledcích předchozího turnaje
– : –
ne 7. 4. 2024 @ Hala závisí na výsledcích předchozího turnaje, Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 9
Soupeři a čas závisí na výsledcích předchozího turnajeSoupeři a čas závisí na výsledcích předchozího turnaje
– : –
ne 7. 4. 2024 @ Hala závisí na výsledcích předchozího turnaje, Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 9
Soupeři a čas závisí na výsledcích předchozího turnajeSoupeři a čas závisí na výsledcích předchozího turnaje
– : –
so 27. 4. 2024 @ Hala závisí na výsledcích předchozího turnaje, Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 10
Soupeři a čas závisí na výsledcích předchozího turnajeSoupeři a čas závisí na výsledcích předchozího turnaje
– : –
so 27. 4. 2024 @ Hala závisí na výsledcích předchozího turnaje, Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 10
Soupeři a čas závisí na výsledcích předchozího turnajeSoupeři a čas závisí na výsledcích předchozího turnaje
– : –
so 27. 4. 2024 @ Hala závisí na výsledcích předchozího turnaje, Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 10
Soupeři a čas závisí na výsledcích předchozího turnajeSoupeři a čas závisí na výsledcích předchozího turnaje
– : –
so 27. 4. 2024 @ Hala závisí na výsledcích předchozího turnaje, Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 10