září 2023

FbŠ Bohemians Praha 4 pruhovaníViking TJ Kobylisy B
13:2
so 30. 9. 2023 9:00 @ SH ZŠ Bítovská, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 1
Prague Tigers GreyViking TJ Kobylisy B
6:3
so 30. 9. 2023 10:20 @ SH ZŠ Bítovská, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 1
Viking TJ Kobylisy BFlorbalová akademie MB C
4:11
so 30. 9. 2023 12:20 @ SH ZŠ Bítovská, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 1
Viking TJ Kobylisy BFlorbalová akademie MB D
5:5
so 30. 9. 2023 13:40 @ SH ZŠ Bítovská, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 1

říjen 2023

Viking TJ Kobylisy BPředvýběr.CZ Florbal MB Blue
4:8
ne 15. 10. 2023 10:20 @ ZŠ Čáslav, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 2
SK Dvojka Praha - zeleníViking TJ Kobylisy B
2:12
ne 15. 10. 2023 11:40 @ ZŠ Čáslav, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 2
FBC Kutná Hora - bílíViking TJ Kobylisy B
6:4
ne 15. 10. 2023 13:00 @ ZŠ Čáslav, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 2
Viking TJ Kobylisy BWizards DDM SO Praha 10 grey
8:3
ne 15. 10. 2023 14:20 @ ZŠ Čáslav, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 2

listopad 2023

Viking TJ Kobylisy BWizards DDM SO Praha 10 grey
3:10
so 4. 11. 2023 9:40 @ SH ZŠ Campanus, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 3
Viking TJ Kobylisy BSK Dvojka Praha - zelení
5:3
so 4. 11. 2023 11:00 @ SH ZŠ Campanus, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 3
FBC Kutná Hora - bílíViking TJ Kobylisy B
4:1
so 4. 11. 2023 12:20 @ SH ZŠ Campanus, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 3
TJ Sokol Petrovice I.Viking TJ Kobylisy B
12:1
so 4. 11. 2023 14:20 @ SH ZŠ Campanus, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 3
Viking TJ Kobylisy BSK Dvojka Praha - zelení
8:3
ne 19. 11. 2023 9:40 @ Sokol Petrovice I, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 4
Viking TJ Kobylisy BTJ Sokol Petrovice I.
2:10
ne 19. 11. 2023 11:00 @ Sokol Petrovice I, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 4
Wizards DDM SO Praha 10 greyViking TJ Kobylisy B
6:3
ne 19. 11. 2023 12:20 @ Sokol Petrovice I, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 4
Florbalová akademie MB DViking TJ Kobylisy B
7:1
ne 19. 11. 2023 14:20 @ Sokol Petrovice I, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 4

prosinec 2023

Viking TJ Kobylisy BSK Dvojka Praha - zelení
6:5
ne 3. 12. 2023 9:40 @ SH ZŠ Jilemnického, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 5
Viking TJ Kobylisy BFlorbalová akademie MB D
7:6
ne 3. 12. 2023 11:00 @ SH ZŠ Jilemnického, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 5
Wizards DDM SO Praha 10 greyViking TJ Kobylisy B
4:5
ne 3. 12. 2023 12:20 @ SH ZŠ Jilemnického, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 5
FBC Kutná Hora - bílíViking TJ Kobylisy B
4:2
ne 3. 12. 2023 14:20 @ SH ZŠ Jilemnického, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 5

leden 2024

Viking TJ Kobylisy BTJ Sokol Petrovice I.
2:10
so 13. 1. 2024 9:00 @ SH TJ Kobylisy, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 6
Předvýběr.CZ Florbal MB BlueViking TJ Kobylisy B
9:0
so 13. 1. 2024 11:00 @ SH TJ Kobylisy, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 6
Viking TJ Kobylisy BFAT PIPE FLORBAL CHODOV blue
2:7
so 13. 1. 2024 13:00 @ SH TJ Kobylisy, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 6
FBC Pitbulls Kolín - zlatíViking TJ Kobylisy B
1:1
so 13. 1. 2024 15:00 @ SH TJ Kobylisy, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 6
Florbalová akademie MB DViking TJ Kobylisy B
8:2
ne 28. 1. 2024 9:40 @ Hala Borky, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 7
Viking TJ Kobylisy BSK Dvojka Praha - zelení
2:6
ne 28. 1. 2024 10:35 @ Hala Borky, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 7
FBC Pitbulls Kolín - zlatíViking TJ Kobylisy B
8:0
ne 28. 1. 2024 12:50 @ Hala Borky, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 7
Viking TJ Kobylisy BFbŠ Bohemians Praha 4 pruhovaní
– : –
ne 28. 1. 2024 14:20 @ Hala Borky, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 7

březen 2024

Viking TJ Kobylisy BSK Dvojka Praha - zelení
– : –
zítra v 9:00 @ SH TJ Kobylisy, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 8
Florbalová akademie MB DViking TJ Kobylisy B
– : –
zítra v 11:00 @ SH TJ Kobylisy, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 8
Viking TJ Kobylisy BWizards DDM SO Praha 10 grey
– : –
zítra v 13:00 @ SH TJ Kobylisy, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 8
FbŠ Bohemians Praha 4 pruhovaníViking TJ Kobylisy B
– : –
zítra v 15:00 @ SH TJ Kobylisy, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 8
Soupeři a čas závisí na výsledcích předchozího turnajeSoupeři a čas závisí na výsledcích předchozího turnaje
– : –
ne 24. 3. 2024 @ Hala závisí na výsledcích předchozího turnaje, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 9
Soupeři a čas závisí na výsledcích předchozího turnajeSoupeři a čas závisí na výsledcích předchozího turnaje
– : –
ne 24. 3. 2024 @ Hala závisí na výsledcích předchozího turnaje, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 9
Soupeři a čas závisí na výsledcích předchozího turnajeSoupeři a čas závisí na výsledcích předchozího turnaje
– : –
ne 24. 3. 2024 @ Hala závisí na výsledcích předchozího turnaje, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 9
Soupeři a čas závisí na výsledcích předchozího turnajeSoupeři a čas závisí na výsledcích předchozího turnaje
– : –
ne 24. 3. 2024 @ Hala závisí na výsledcích předchozího turnaje, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 9

duben 2024

Soupeři a čas závisí na výsledcích předchozího turnajeSoupeři a čas závisí na výsledcích předchozího turnaje
– : –
so 20. 4. 2024 @ Hala závisí na výsledcích předchozího turnaje, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 10
Soupeři a čas závisí na výsledcích předchozího turnajeSoupeři a čas závisí na výsledcích předchozího turnaje
– : –
so 20. 4. 2024 @ Hala závisí na výsledcích předchozího turnaje, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 10
Soupeři a čas závisí na výsledcích předchozího turnajeSoupeři a čas závisí na výsledcích předchozího turnaje
– : –
so 20. 4. 2024 @ Hala závisí na výsledcích předchozího turnaje, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 10
Soupeři a čas závisí na výsledcích předchozího turnajeSoupeři a čas závisí na výsledcích předchozího turnaje
– : –
so 20. 4. 2024 @ Hala závisí na výsledcích předchozího turnaje, Liga elévů 3+1 - skupina 3-B (3XE1-B), 10